Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent számodra egy igaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent számodra egy igaz barát?

Figyelt kérdés
2012. dec. 23. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Olyan embert aki jóban-rosszban mellettem ill. egymás mellett állunk, és ott segítjük egymást ahol csak tudjuk.


Számomra ennyit jelent.

2012. dec. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szóról szóra egyetértek a kedves 1. Válaszolóval.
2012. dec. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

na ilyenem még nem volt,nem tudom milyen lehet,lehet hogy csak a mesékben létezik.


26

2012. dec. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3


Ha lesz-mert léteznek ilyen "elvetelmültkék" akkor megtudod milyenek és akkor fogod tudni, hogy mikor ejted ki a szádon, hogy barátom, és mikor azt, hogy haver.


1-eske voltam

2012. dec. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ismeretlen fogalom számomra, de igazából van elképzelésem róla. Igazából egy szó: Érdeknélküliség. ez volna az alapja, a veleje az ilyen viszonynak.

Hogy miért ismeretlen fogalom nekem? Mert!

érdekn élkül is áltak már jó sokan hozzám, talán lehetett volna havarság, még barátság is belőle, de távtartó ember vagyok, nem vagyok túl haverkodós.

2012. dec. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!