Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Gáz ha egy srác néz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Gáz ha egy srác néz rajzfilmet?

Figyelt kérdés
22 vagyok és a mai napig szeretek rajzfilmeket nézni. Persze nem az óvodás szintről mesélek. Az egyik exem azt mondta, hogy ez mekkora hülyeség és milyen gyerekes dolog. Szerintem sosem lehet elég idős az ember ehhez, kell a "borzasztó" hétköznapokba valami, ami színt visz. Amúgy nem viselkedem óvodásként stb, csak szeretem nézni....

2012. dec. 23. 14:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi baj sincs ezzel, inkabb aranyos, mint sem gyerekes.
2012. dec. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. dec. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem gáz :). Én is szeretem :D . L/21
2012. dec. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
nemgáz.
2012. dec. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
nincs ezzel semmi baj :) mi is szoktunk nézni mesét a barátommal.. nagyon édes olyankor :)
2012. dec. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is nézek rajzfilmeket, szerintem nem gáz:D

20/L

2012. dec. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
én is imádom a rajzfilmeket! :) 20/L am szerintem se gáz! :)
2012. dec. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mit amúgy.


Ugyebár a "felnőtt" rajzfilmeket kb. mindenki nézi 0 parával: Simpson, South Park, Family Gay


De rengeteg olyan rajzfilm van amiben rengeteg rejtett poén van + nosztalgiaérzés miatt simán elő lehet venni bármikor

Kullancs - a legnagyobb "szuperhős paródia" amit eddig láttam :D


De rejtett poénokból, paródiákból, mindenki számára élvezhető vicceken gazdag még a Johny Bravo, Mézga Család, Jaj a szörnyek, EdEddEddy, Flúgos Futam, Süsü Keselyűk, Frakk, Bátor a félénk kutya, Garfield "első" zériái, Dr.Bubó, Hé Arnold, 3 jóbarát és Jerry de jóindulattal még a Spongyabob is ide sorolható. Aztán van pár olyan amik inkább kedvesek, de a megvalósítás miatt igen szép látványvilága van, mint a Tomas a gőzmozdony eredeti "makettes" változata - mindig is lenyűgözött, hogy miket ki lehet hozni ebből. Vagy ott van a "The Real Adventures of Johnny Quest" amihez magyar szinkron az nincs, de a CGI jelenetek és minimális angoltudás bőven elégséges (a többi rész amúgy se érdekelt soha). Vagy ott volt a "Mike Lou and Og" aminek az alapkoncepciója zseniális.

Vagy ott volt Louie élete ami ugyebár maga a humorista gyerekkori élményeit mutatja be és a szereplőket is a saját ismerőseiről mintázta - de az összes arakter eltalált és realiztiku volt. Hasonló realisztikusság és ötletesség volt a "Kölykök a 402-es tanteremből"-nél is.

Odamondogatás terén jót nyújt a Boci és Pipi/Menyus illetve a Görcs ikrek is.

Addams Family még ami nagyon nagy volt, tetszett a groteszk nem nyálas, morbid család kalandjai :D

Érdekes színfolt a 2 Buta Kutya aminek végtelenül egyszerű sztorija volt, de a poénokkal nagyon jó lett.

Aztán a Walter Melon ami végig parodizálta az összes "nagy" kasszsikert...


Vagy ott vannak a Tom&Jerry jellegű rajzfilmek, mint az Oggy és a Svábbogarak...


De jókat lehet nevetni a Kétballkezeseken is.


Illetve vannak a "gyorsan bannolt" de nagyon durván odamondó rajzfilmek amiknek szerintem anno nem a Cartoon Networkon kellett volna futnia: ilyen a "Bárány a nagyvárosban" ahol végig a kereskedelmi médiát fikázzák, illetve a szinte fellelhetlen "Spaced Out" amit nem is csodálok, hogy gyorsan leradíroztak, mert nagyon-nagyon csúnya balegyeneseket vitt be politikai és médiakritikai szinten.


Aztán ott vannak az animék amik mindenhol elfogadottak, Japánban meg aztán főleg - bár nem mindig reális még a saját világában sem a történet - pláne a főbosst lezúzó diáklány meg a perverz papi visszatérő klisé miatt.


Gáz akkor van, ha valaki a Gumimacikra, Micimackóra, Bentízre, Csóderre, Finejászésferbre Dáktélszre, Blinkibilre vagy szinte bármelyik minimaxos vacakra csápol meg az ehhez hasonlókra...


Jaj. A végére. Nem vagyok csajje, de rajzfilmes kérdésekhez mindig hozzászólok nem bírom ki :D

2012. dec. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Jó látni ennyi csaj szereti. Akárhány barátnőm volt, egyik sem szerette, mondván nőjjek fel....Rossz helyen keresgéltem:D
2012. dec. 23. 15:35
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 23 vagyok, még mindig úgy várom a heti Narutó adagomat, mint nyugdíjasok a Barátok Közt-öt. Ha valakinek nem tetszik, hogy felnőtten is rajzfilmeket nézel, ne is törődj vele.
2012. dec. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!