Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Gáz ha egy srác néz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Gáz ha egy srác néz rajzfilmet?

Figyelt kérdés
22 vagyok és a mai napig szeretek rajzfilmeket nézni. Persze nem az óvodás szintről mesélek. Az egyik exem azt mondta, hogy ez mekkora hülyeség és milyen gyerekes dolog. Szerintem sosem lehet elég idős az ember ehhez, kell a "borzasztó" hétköznapokba valami, ami színt visz. Amúgy nem viselkedem óvodásként stb, csak szeretem nézni....

2012. dec. 23. 14:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

az anime más. Vannak amik felnőtteknek készítenek (pl: Bunny Drops, Higurashi, Shiki stb)

Nem hiszem hogy ebből kinövök :P


(Naruto az speciel shounen szal tizenéves srácoknak készül de sokan kíváncsiak már a végére akik már nézik 10 éve :D és már 20on évesek szal...)


F19

2012. dec. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Ez nem gáz, sőt! Ha valaki azt mondja ez gáz annak túl könnyű az élete vagy mit tudom én... :D


Nem beszélve arról, hogy a rajzfilmek nagy részében olyan dolgok (poénok, mondanivalók, érzések, stb.) vannak, hogy azt a kisebb gyerekek nem valószínű, hogy megértik/felfogják... Nem véletlen mondják, hogy egy rajzfilm minden korosztályban más "érzéseket" váltanak ki.


És persze nem utolsó néha a szimpla nosztalgia sem :)

2012. dec. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
elottem levonek igaza van! en 14F vagyok de mar nem szeretem a rajz filmeket
2012. dec. 26. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 jdfGabrella ***** válasza:
Én is szoktam.
2013. dec. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!