Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban elképzelhető, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban elképzelhető, hogy ennyire megfogtam az első találkán, vagy csak gúnyolódik?

Figyelt kérdés

20éves lány vagyok, van egy srác akivel már hónapok óta elvagyunk közösségin, kb 2hete találkoztam vele először, azóta már el is hívott randizni, a jövőhéten megyünk:)

Írja hogy már nagyon várja és volt egy poén hogy vigyek süti kóstolót neki erre irja hogy "mégse kell, elég ha magadat hozod" meg ilyenek.

Minden este ő í rám chaten és órákig dumálunk, bókol és gyakran emlegeti az első talinkat, a poénjaimat, hogy hogyan nevettem, mire hogyan reagáltam, és gyakran hülyéskedünk az emlékekkel. stb.

Plusz egyre többet használja élőben is (rokonom mondta mert barátok) az én szlengjeimet, meg kérdezősködk rólam meg haosnlók.

Igérte hogy kitalál valamit randi programnak, erre már asztalt is foglalt egy csokizóban és én azt hittem a randin kb max 2órát töltünk majd együtt, de kiderült hogy az egész napot velem akarja eltölteni d.u. 2től este 8ig :)

De tegnap muszáj volt rákérdeznem hogy ugyan mivel fogtam meg ennyire, hiszen csak 1x látott, erre csak ennyit irt "nagyon tetszik az hogy nem jársz 1méterrel a föld felett mint a többi csaj ismerősöm, és amikor veled vagyok önmagam lehetek, és tetszik hogy nevetsz a hülyeségeimen:D" CSAK ENNYI LENNE,?? vagy csupán nem akart ömlengeni? Tényleg ennyire várja a randit vagy csak hülyít????


2012. dec. 23. 15:11
 1/10 A kérdező kommentje:
számomra hihetetlen hogy 1x találkoztunk, és máris így várja az újabb randit. Mert ha ez nem gúnyolódás amit csinál, és tényleg be van zsongva, akkor mégis mivel fogtam meg ennyire 1 találka alkalmával?? mert komolyan nem értem :D Mert ha hetek óta ismerne személyesen azt mondom oké, na de ennyire mély benyomást tettem volna rá??? :) vagy tényleg csak hülyít, és lyukat akar beszélni a hasamba a szép szavaival???
2012. dec. 23. 15:14
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tényleg. Nem hiszem, hogy csak dugni akar, akkor olyanokat mondott volna inkáb, hogy te vagy a legszebb stb, tehát átesett volna a ló túloldalára.
2012. dec. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit, hogy nekem 5 éve van párom és mint kiderült egyszer korábban már kiszúrt egy koncerten és már akkor rólam ,,álmodozott". Ez kb 3 évvel a tényleges ismerkedés elött történt, tehát van ilyen, ha nem is mindennapi.:))
2012. dec. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

igen, talán ettől félek hogy csak d*gni akar...és félek hogy csak ezért bókol.

De nem ilyen srácnak "ismertem meg" nem az a nagymenő meg semmi ilyesmi...

hát érdekes szitu :D

2012. dec. 23. 15:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha csak arra menni ki a játék, azt elég hamar észre fogod venni, pl. ha a "nassolást" nála az ágyban folytatná...
2012. dec. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ritka az, ha egy pasi a nap 24 órájában bókol heteken keresztül azért, hogy ágyba vihessen. Általában hamar megunják, és könnyebb préda után néznek, mert akad belőlük bőven.
2012. dec. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bizony elképzelhető! :-)))
2012. dec. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszi. szóval szerintetek nem csak ARRA hajt... :)

Meg a másik amitől félek, hogy mivan ha csak búfelejtőnek használna?

Kb 2hete aférfi és anői logikán elmélkedtünk, kértem hogy írjon egy női logikás esetet amit nem ért, erre irta hogy multkor találkozott az exével (akivel nem is tartják a kapcsolatot) és szerinte nevetségesen viselkedett hogy egy kisgyerekkel akart őt féltékennyé tenné, és miután látta a srácon hogy nem érdekli még félre is hívta, de a srác csak mosolygott és ráhagyta, mondván nem érdekli.


Azóta nem is említett ilyesmi, félek hogy mivan ha nincs túl az exén és csak felejteni akar. ilyen hülyeségekre gondolok...tök beteg vagyok

2012. dec. 23. 15:31
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor nem zsongna be ennyire!

Ne légy ilyen negatív!

2012. dec. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hihihihi de aranyos:) Irigyellek, hidd el láttam sok dolgot, és én is negatív vagyok, de ezen az egészen látszik, hogy bizony őszinte - örülj neki :))
2012. dec. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!