Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj hogy így érzek?

Figyelt kérdés
amikor megtetszik 1 fiú, mindig elhatározom hogy vele fogok foglalkozni, megpróbálok minél közelebb kerülni hozzá. aztán hirtelen megtetszik egy másik fiú..sosem tudom eldönteni, hogy éppen kit szeretek. lesz olyan szerelem, ami hosszabb ideig fog tartani?

2012. dec. 24. 00:32
 1/5 anonim ***** válasza:
A tetszés és a szerelem az 2 különböző dolog :) Ha igazán szerelmes leszel akkor nem fog más tetszeni.
2012. dec. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek nem szerelmek voltak, inkabb fellangolasok, csupan vonzodtal ezekhez a fiukhoz, de erzelmi alapja nem volt sosem a dolgoknak. Ha tenyleg igazan szerelmes leszel, azt tudni fogod, es akkor csak o fog erdekelni, mas fiu nem.:)
2012. dec. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előttem írók leírták, bár a második kicsit tévedett...

Úgy éreztem igazán szerelmes vagyok, pedig ez nem így volt. Illetve mostani Páromnak olyan dolgokat megteszek (most ezt nem fogod érteni...) hogy babaprojekt van. Amit egyáltalán nem bánok, mert úgy érzem Ő az igazi, holott volt már ilyen érzésem, de ódzkodtam ettől mindig.

Ő az, akiért mindent megtennék, de tényleg mindent!

2012. dec. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2012. dec. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :) 13 éves vagyok. tudom, sokan azt mondják, hogy ne foglalkozzak még a szerelemmel, meg hogy ez még nem is az. akkor majd megpróbálom nem nyíltan rendezni magamban, ha megtetszik valaki.
2012. dec. 24. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!