Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányokat miért nem érdekli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokat miért nem érdekli az olyan fiú, aki tiszta szívből szereti őket?

Figyelt kérdés

már délután kiírtam de törölték.


Szóval azt veszem észre hogy hiába szeretek valakit, meg vagyok vele kedves, mintha nem is léteznék.

Pedig nem tartom magam csúnya gyereknek sem.


Miért alakult ez ki szerintetek?



2012. dec. 24. 01:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy te nem tetszel neki.

Akinek tetszenél, az értékelné, hidd el.

2012. dec. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

vagy esetleg így jobb a kérdés:

A lányok miért nem értékelik az olyan fiúkat, akik tiszta szívből tudnák szereti?


mert talán érdekelni érdekli őket, de semmibe veszik.

2012. dec. 24. 01:29
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem egy nö avn a világon.

Ergo mert van egy agyatlan ribi akinek fallosz kell nem kedvesség és szerelem, ne itélj el mást

a NORMÁLIS lányok akkor is fogják értékelni, ha nem tetszel nekik

2012. dec. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Akiknek ennyi elég, azok szerintem neked sem kellenének.
2012. dec. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

nem mondtam hogy mindenki.

Az lehetséges hogy én ~10 év alatt nem találkoztam normális lánnyal?

2012. dec. 24. 01:33
 6/16 anonim ***** válasza:
állandóan egy rendes srácért bőgök, amikor meg lenne aki szeret, akkor meg nem kell. ne kérdezd miért van, nem tudom az érzéseim irányítani.
2012. dec. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Egy munkát sem kapok meg képzettség nélkül, csak mert akarom és udvarias vagyok az állásinterjún.
2012. dec. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Egyszerű. El van torzulva a társadalmunk. Ha talán fiatalon nem a tv-t néznék ahol majdnem minden nő egy rohadt nagy k*rva és nem arra hangolnák az embereket hogy ez full normális, meg hogy pasizz sokat stb akkor talán több normális lány lenne. Amit tenni lehet az az hogy keresel amíg nem találsz, vagy ne legyél kedves ha nem légy egy bunkó paraszt és lesz csajod.


21/F

2012. dec. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#7

ugyan más témába írtál, de van olyan ismerősöm aki érettségivel, mérnök egy gyárnál.

Jó dumával, és határozottsággal bármit el lehet érni.


(ahogy anno elértem hogy találkozzak kettesben Palvin Barbarával) Csak ki kellett nyitnom a szám és beszélni nyíl egyenesen.

2012. dec. 24. 01:49
 10/16 A kérdező kommentje:

#6


lehet hogy félig meddig értem a lányok nyelvét.

volt már olyan egyszer, hogy tök jól elvagyok egy lánnyal, kedves vagyok vele, vicces. Úgy éreztem bejövök neki, aztán 1hét után kezdtem táplálni felé finoman hogy bejön, na onnantól kezdve kakilt a fejemre.

2012. dec. 24. 01:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!