Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a fene történt vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fene történt vele?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú barátom,1 évig voltunk jóban,télleg mindig ott voltunk egymásnak,járni akart az elején,vagyis tetszettem neki,de akkor volt barátom is,barátság lett belőle.Én 4 hónapja összejöttem barátjával,ők miattam össze is vesztek mert a fiú haverom szerelmet vallott(március körül) össze is vesztünk még szeptember elején,azóta nem is beszéltünk,a volt barátnőmmel voltak nagyon jóba,az beszélt ellenem.facebookon kitiltott,beszólogatott stb. erre eltelt 2hónap,csöndben utáltunk egymást,erre ma irt egy smst,hogy boldog karácsonyt + facebook tiltást levette.mi a fene lett ? 16/L 17/F
2012. dec. 24. 14:07
 1/3 A kérdező kommentje:
szeptemberben kitiltott,lett uj profilom oktoberben,és azon is kitiltott + mikor taxival mentünk szórakozni(társasággal)engem ki akartak tenni belőle meg ilyenek..
2012. dec. 24. 14:09
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Haragszik rád még mindig.. karácsony meg a szeretet ünnepe, talán enyhül neki a harag kicsit ilyenkor.
2012. dec. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Éretten visel egy egyszerű visszautasítást majdnem felnőtt létére.
2012. dec. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!