Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak félek?

Figyelt kérdés

Na szóval..most nem rég összejöttem egy fiúval..én 13 ő 14 éves..és szerintem ő már nagyon szeretne megcsókolni,de én félek mert még nem csókolóztam..ő már kérdezte h mikor csókolom meg..én azt mondtam majd ha úgy érzem..nagyon ciki volt..de tényleg nagyon félek az első csóktól..mit tegyek?

Normális válaszokat kérnék..köszönöm..



2012. dec. 25. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ne félj, a fiú irányít te csak kövesd, én sem hittem el de ha arra kerül a sor tényleg tudni fogod mit csinálj :D
2012. dec. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyrészt ne félj tőle, csak engedd el magad, ne izgulj, nem lesz rossz. :)

Másrészt ha tényleg nagyon nem akarod, mondd meg neki! Ha tényleg szeret, meg fogja érteni. ;)

És nem ciki.

2012. dec. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első csóknak egy olyan varázslatos pillanatban kell megtörténnie, mikor eszedbe sem fog jutni a félelmed! :) Csak várd ki! Majd lesz egy srác, aki ezt megadja neked, és nem csak odaböki, hogy "na mi van bébi? csókolóddzunk mán?" Persze Te is irányíthatsz, de semmiféleképpen ne siesd el! :)
2012. dec. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat..hasznosak..:)
2012. dec. 25. 18:39
 5/8 anonim ***** válasza:
#3 maximálisan igazad van!
2012. dec. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kinek?
2012. dec. 26. 13:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp akkor csókold meg, amikor úgy érzed, hogy itt az ideje.
2012. dec. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ..:)
2012. dec. 28. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!