Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek a fiúktól. Nagyon gáz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a fiúktól. Nagyon gáz? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Nem úgy félek hogy rettegek ha véletlenül hozzám érnek, de ha mondjuk hozzám szól egy olyan fiú akit alig ismerek, akkor szinte egyből elpirulok és ilyenkor legszívesebben elmenekülnék előle. Félek a közelükbe menni, beszélgetni velük. Nem tudom mért pirulok el, mondjuk kicsit(inkább kissé nagyon) szégyenlős vagyok. Nem vagyok az a bombázó de utánam fordulnak az utcán. Sok fiú haverom van és ők azt mondják, hogy kis aranyos vagyok és az arcom is szép. De mégis, nem tudok normálisan beszélgetni az olyan fiúkkal akiket kb. 1 hónapja ismerek vagy egyáltalán nem. Most megyek majd középsuliba és nem tudom mi lesz? :( Tudnátok tippeket adni? :/
2012. dec. 19. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Még fiatal vagy. Ez a félelem nemsokára enyhülni fog, ha meg lesz pár kapcsolatod, el is fog múlni
2012. dec. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én szívesen megismernélek.

De szerintem majd kinövöd.

2012. dec. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!