Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal 13 hónapig voltunk együtt. Fél éve hogy szakítottunk. Az én hibám volt, de most teljesen szívemből érzem vissza akarom kapni. Beszéltem vele de nagyon hideg volt. Ez mit jelentsen? Ez vmi taktika a srácoknál? Vajon van még esélyem?

Figyelt kérdés
nagyon nagy szerelem volt a miénk,mindenki megdöbbent mikor szétmentünk.. tényleg nagyon szeretném visszakapni ... annyira hideg volt most velem szemben mikor beszélgettünk és ez nagyon fáj..
2009. márc. 14. 20:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
A srácok ritkán taktikálznak. Áltlában megmondják amit éreznek. Ha kijelented hogy a te hibád volt, érthető is. Lehet van valakije, vagy nem is bocsátott még meg, vagy abszolút nem érdekled már. Legegyszerűbb ha megkérdezed tőle, mi a szitu.
2009. márc. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%
Először is miért szakitottatok?ennek több oka is lehet.
2009. márc. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nagyon buta voltam akkor és egy másik srácért hagytam úgymond el akivel persze hogy semmi nem történt, és tényleg félév óta annyit változtam és annyira megbecsülném és kiélnék minden pillanatot vele,mert ő volt az első igazi szerelmem/ mentsváram/támaszom a mindenem teljesen. nincs barátnője, minden látom persze,mert egy suliba járunk. voltak kisebb jelek amikből naivan talán azt hihetettem hogy van még esély de azok után hogy beszéltem vele rosszul esett a hidegsége maga az is hogy ennyi idő után ilyenek vagyunk egymással. mindent máshogy csinálnék most ha újra lehetne kezdeni.. ha ... igen,tényleg kellene idő hogy visszanyerjem a bizalmát de most elvesztettem a reménykedést,hogy lehet e még vmi,pedig biztos voltam benne...
2009. márc. 14. 20:21
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

otthagytad, biztos fájt neki de ő már lezárta. ezek után még te akarod vele újrakezdeni? na ne röhögtess. gondolj már bele az ő érzéseibe. ezt eléggé elcs_szted. amúgy már csak a büszkesége miatt sem fog veled újra járni.


egy srác akivel ugyanezt tették

2009. márc. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
tudom én ezt teljesen belátom elcsesztem igen...de mindenkinek jár egy második esély és senki sem tökéletes... nagyon megbecsülném.. jobban szeretem mint akkor... mindent máshogy csinálnék... nem múlt el a szerelem..
2009. márc. 14. 20:34
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
elhiszem amit mondasz, és mivel hogy én is fiú vagyok, magamból kiiundulva, (ne haragudj emiatt) de én is ugyan ezt tenném, mint ő.Igaza volt az előttem szólónak, már csak a büszekség miatt sem fog veled összejönni...beláthatod, hogy TE rontottad el, és még sírsz ? ugyan már...ne nevetess....és azzal kapcsolatban, hogy mindenkinek jár egy második esély...hát...itt van egy példa, hogy ez nem mindig igaz...de egy kérdés...Mit szólnál ahhoz, hogy ha azt mondom, hogy erre a szituációra, amibe most keveredtél akkor miért nem gondoltál amikor szétmentél vele ? Nem gondoltál arra, hogy LEHET hogy még egyszer szeretni fogod ? meg amúgy is, nem hiszem hogy ha tényleg olyan "nagy" volt az a szerelem, akkor szétmentetek volna egy olyan srác miatt, akivel nem is történt semmi...tehát ilyen szemszögből mindketten hibássak vagytok...Te elrontottad a srác meg...kcist bunkó, hogy "nem hajlandó" veled ilyeneket megbeszélni....vagy legalábbis "hideg" ...nem értem...mondjuk ha magamból indulok ki, én biztos hogy megbeszélném vele...már csak azért is, mert ha már nem is fogunk járni, akkro legalább jó barátnak megmaradjunk egymásnak...lehet hogy ez kicsit rossz volna, mert LEHET hogy az egyik fél, mindig érezne valamit (már mint többet mint barátság, de ugye erről már olyankor már nem lehetne szó)....úgy hogy....lényegében, szerintem: BESZÉLD MEG VELE !!!!!! Ennyit, már csak megérdemelsz, még ha el is "rontottad" ...ez szerintem a legkevesebb...mindenesetre SOK SZERENCSÉT !!!! :)
2009. márc. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
akit megmar a kigyo az a gyiktol is fél!ha egy kutya egyszer megmar az meg fog máskor is...stb a közmondásokkal.elvesztetted a bizalmát.egyszer kidobtad,fél,hogy ujra megtennéd vagyis képes lennél megtenni!te lehet,hogy megbántad,változtál is,nem vagyok ellened.második esélyt pedig nem mindenki kap!én se kaptam csak 1-szer (mi csak összevesztünk és 1 honapig külön voltunk)és hidd el más semmi se volt a régi!volt ismerösöm a te cipődben.2év mulva kapott esélyt de 1 év után a srác dobta egy másikért mert rájött nem a régi semmi!ne eröltesd,téged esz a fene,de akkor evett volna mikor dobtad.akkor nem fájt?vagy mérgedbe dobtad?ettől tart,hogy ujra megteszed.....kár érte
2009. márc. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. végeredményben tényleg az lesz a legjobb,ha utoljára beszélek vele. nem volt olyan hosszú az a félév,talán még van rá remény... pedig mindent megteszek azért hogy bebizonyítsam többet nem játszanám el a bizalmát...
2009. márc. 14. 20:58
 9/14 anonim ***** válasza:
80%

Az életben nincs második esély. Vagy csinálod jól vagy ne csináld sehogy sem.

Ezt most elcseszted, majd leközelebb jobban meggondolod mit csinálsz.

2009. márc. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
Itt mindenki álszent ,ahogy olvasom.ne is foglalkozz a rosszindulatú "tanácsaikkal",amivel kitörölheted a segged,ők sosem b*sztak el semmit az életben,és nem is fognak:-) Én azt tanácsolom mondd el ezt neki,sezmtől szembe,amit itt leirtál,az érzéseidet ,és hogy mit szeretnél.Meglehet,hogy nemet mond,de Te mindent megtettél,és nyugodt lelkiismerettel fogsz lefeküdni,úgy,ahogy fél éve egy éjszaka sem tetted.
2009. márc. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!