Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fél hónapja vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél hónapja vagyok együtt a barátommal, és én megcsaltam de szeretem és vele akarok lenni és hiszek abban hogy változni fog. Viszont a másik fiú többet tudna adni mit tegyek? 17/L

Figyelt kérdés

Nagyon sokat szenvedtem előző kapcsolataim miatt megcsaltak, megütöttek és én küzdöttem nagyon sokat szenvedtem és most úgy érzem megtaláltam azt akit igazán magam mellett tudnék.

Fél hónapja vagyunk együtt és még eléggé zárkózott intim és egyéb dolgok felé ami rá is ér mert nekem inkább szeretetre van szükségem... És van egy másik fiú aki szeret és ő megadja mire szükségem van és amitől a másik fiú még fél és még nem adja meg... De az a fiú akivel megcsaltam...vele smároltam és több dolog is történt volna ha nem állok meg. Mit tegyek?

Szeretem a páromat de a másik fiú többet tudna nyújtani de nem tudnám elhagyni a mostanit mert tudom változni fog értem. De így megbántom a másik fiút. Elmondani nem akarom a páromnak de félek hogy ez is kifog belülről készíteni hogy nem mondom el neki hogy megcsaltam...

A párommal szeretnék lenni szerintetek ha nem mondom el hogy megcsaltam nem fog engem ez belülről kínozni?

És hogy oldjam meg hogy a másik fiút ne bántsam meg?

(ő tud arról hogy van párom)


2012. dec. 27. 00:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy más lányokkal is találkozgat?
2012. dec. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

mindig mástól tudom meg hogy merre járt ami nem is érdekel mert nem tesz semmit... csak rossz hogy ő nem meséli el ezeket hogy másokkal járkál el inni stb...

többi "kedves" embernek üzenem nem azért menekülök máshoz hmert nem dugnak meg és nem is menekülök egyszerű smárolás volt és kész de szeretem a páromat és mindet megteszek hogy rendbe tegyem az egészet és most tanultam ebből már az elején. nem rossz helyzetű csak kicsit zárkózottam kapcsolat téren mert neki még új hogy valakivel ennyit van. Idáig futó kapcsolatai voltak... lefeküdt lányokkal és kész és még nem szokta meg hogy valakivel hosszabb ideig van együtt. Ennyi.

Nem ezért értem segítséget hogy elhordjatok mondjuk mit is vártam. Tudom hibáztam és azon vagyok hogy rendbe tegyem ezt.

És nem kell félteni a fiút nem "rossz helyzetű" ő is ugyan úgy iszik sokat bulizik és nagyon nagy baráti köre van mint bárki másnak. Igen hibát követtem el és tanultam belőle és rendbe rakom az egészet. Kíváncsi lennék ah valaki azokból aki most engem leszólt a helyzetemben lenne és csak a szart kapná vissza mit gondolna. Csak segítséget kértem. Ennyi nem leszólást. Le szólhattok igen hibáztam ez van. Meg kell oldani ennyi. ha k**rva lennék pénzért feküdnénk le fűvel fával és nem ragaszkodnék egy alig félhónapos kapcsolathoz. de mind1 :\

2012. dec. 27. 01:54
 13/17 anonim ***** válasza:
hagyd el a mostanit ha igazán szeretnéd nem gondolkodnál azon hogy a másik többet tud adni.... de ha most nem teszed meg később úgyis meg fogod, csak idő kérdése csak akkor már lehet hogy le fogsz csúszni a másikról és két szék közül a földre esel
2012. dec. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Igazad van, köszönöm. Megoldom. Az se baj ha lecsúszok a másikról ráérek még ezzel és majd megtalálom az igazit de úgy érzem a mostani meg fog mindent adni csak idő kérdése. Addig várok.
2012. dec. 27. 02:03
 15/17 anonim ***** válasza:

Figyelj, nagy hülyeséget csináltál, szerintem kéne tartanod egy pár hónap szünetet, egyedülállóként, és magadra kéne nézni, megváltozni jó irányba, hogy akit szeretsz azt ne csald már meg mert eljátszod a bizalmát egy életre.

Talán még nem késő megváltoznod, de ha ilyen maradsz nem jósolok neked semmi jó kapcsolatot.

2oldala van és ne a párodén próbálj változtatni (ha eszedbe jutna ilyen), hanem a sajátodon.

2012. dec. 27. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
szia! lehet hogy egy cipõben járunk... irj privit ha gondolod
2012. dec. 27. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem,hagyd el a pasid.Ő sem szeret téged és te sem őt.
2012. dec. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!