Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, megijedtem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, megijedtem az egésztől?

Figyelt kérdés
Szóval tetszünk egymással egy srácnak. Sokáig nem vettem észre hogy tetszem neki, addig nagyon jó volt minden. Azonban most már hogy tudom hogy bejövök neki, teljesen rágörcsöltem a dolgokra, hogy "úristen bejövök neki!" és úgy érzem hogy ez egy megtiszteltetés és elkezdtem agyalni, hogy mit csináljak még magammal, hogy jobban tetszedjek neki, meg így görcsölök hogy meg kell tartanom ezt a pozíciót, amíg nem jövünk össze. Emiatt tiszta stresszes vagyok. Olyan jó volt az elején, önfeledt voltam és merész , mikor még nem tudtam hogy tetszem neki. Olyanokat szemeztünk, akkorra izzás volt köztünk. Persze most is van, csak megijedtem, mert nagyon jóképű pasi és nem értem miért pont én tetszem neki. Végülis a tetszés se jelent sok mindent a mai világba, egy embernek rengeteg nő vagy férfi tetszhet egymástól függetlenül...Hogyan lehetnék megint olyan önfeledt, flörtölős mint mikor még nem tudtam hogy tetszem neki. Folyamatosan attól félek, hogy majd kiábrándul és már nem fogok tetszeni neki.
2012. dec. 27. 21:28
 1/1 anonim ***** válasza:
neked is értékeid vannak, gondolj inkább arra, nehogy te ábrándulj ki belőle, vagy gondolj arra, hogy lehet ő is ugyanezt érzi, nem kell gátlás, itt az idő hogy komolyabb szintre lépjetek
2012. dec. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!