Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak a nőkre mondják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a nőkre mondják, hogy a külső számít?

Figyelt kérdés

Itt, gyk-en olvasgattam a szidalmazóbbnál szidalmazóbb kérdéseket és válaszokat, hogy a nők csak azzal jönnek össze, aki jóképű, kisportolt, még a csúnyábbak is a szépekre gerjednek...

De viszont a pasik folyton kérdezgetik: hol lehett SZÉP lányokkal ismerkedni? miért van az, hogy ők csak a csúnya, ocsmány, ronda, stb szinonímás lányoknak kellenek, egy szépnek sem? ésatöbbi, sorolhatnám.


Akkor most miért is mi, nők vagyunk lehordva a sárgaföldig, amikor mi az itteni statisztikákat figyelembe véve, sosem mondjuk, hogy nem akarok ezzel meg azzal összejönni, mert ő csúnya, vagy miért mindig a rondáknak kellek? A pasik meg teljesen álcázatlanul kiírják ezt így. Az életben is ugyanezt tapasztaltam, a lányok a környezetemben valahogy mindig igyekeznek finoman visszautasítani azt, aki nekik nem tetszik, a pasik meg csak furcsa szemekkel végignéznek rajtuk, és különböző csúnya szavak kíséretében, lerondázva őket meg hasonló, elküldik őket melegebb éghajlatra.


Akkor most mégis, miért mi, nők vagyunk a rosszak? Kicsit nagyon feldühít már ez a hozzáállás a férfiak részéről, amikor ők őszintén szólva, sokkal rosszabbak nálunk...


2012. dec. 28. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Bébi, ne általánosíts:)
2012. dec. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen ezen én is mindig röhögök.


De kb ennyit is ér az itt rinyálók szava... Sírnak a felszínesség miatt.. holott ők maguk is azok. Saját magukat égetik, ennyi. Az ilyen embereken te nem tudsz segíteni...

2012. dec. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert ha egy férfinek a külső IS számít, akkor azt be is vallja, ti viszont a legtöbben tagadjátok, pedig valójában nektek sokkal fontosabb.
2012. dec. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jogos, viszont egy apró megjegyzést hozzáfűznék. szerintem a legtöbb fiú megelégszik egy átlaglánnyal, viszont fordítva sokkal durvábbak a reakciók. Sok átlagos srác szenved amiatt, hogy kigúnyolják. Fordítva ez nem jellemző.
2012. dec. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Bocsi, nem általánosítani akartam, csak az itteni gyk-es átlagból meg a tapasztalataim alapján levont következtetéseket foglaltam össze és kérdeztem rá :)

Elsimerem, hogy vannak lányok, akik csak a külsőre mennek, de azok olyanok is. És vannak olyan pasik is, akik bottal se nyúlnának olyan csajhoz, mint az előző kategória, nézzen ki akármilyen jól is.

De azért, sokan rinyálnak itt ilyenek miatt, és őszintén, kezd már egy kicsit felhúzni, hogy "a csajok mind farokra, pénzre, és mindenekfelett a jóképűségre utaznak", míg a pasik, akik megkérdezik, miért csak a ronda nőknek kellenek, vagy mindig kihangsúlyozzák, hogy ilyen meg olyan, de SZÉP barátnőt hol találhatnának, rendes válaszokat kapnak...

2012. dec. 28. 14:13
 6/9 Patrik24 ***** válasza:
"amikor ők őszintén szólva, sokkal rosszabbak nálunk..." ezzel a mondatoddal te sem vagy különb az általad írtaknál egy szemernyivel sem.
2012. dec. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"De azért, sokan rinyálnak itt ilyenek miatt, és őszintén, kezd már egy kicsit felhúzni, hogy "a csajok mind farokra, pénzre, és mindenekfelett a jóképűségre utaznak", míg a pasik, akik megkérdezik, miért csak a ronda nőknek kellenek, vagy mindig kihangsúlyozzák, hogy ilyen meg olyan, de SZÉP barátnőt hol találhatnának, rendes válaszokat kapnak..."

Én pont fordítva vettem észre, ők mindig megkapják, h adják lejjebb az igényeiket, miközben ha egy csajnak mer vki nagy ritkán ilyet írni, el lesz küldve a fenébe. Arról nem is beszélve, h egy csúnya lány simán találhat pasit, ha nemcsak a legjóképűbbek között keresgél, egy csúnya srác viszont a csúnya lányoknak se kell.

2012. dec. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem azért mondják, mert sajnos ezen az oldalon sokkal több a megkeseredett, sokat csalódott srác, mint a hasonló típusú lány.


Viszont ha megfigyeled, ezek a típusú srácok mindenki mást hibáztatnak amiatt, hogy ők nem képesek odatenni magukat. Kétféle kérdés létezik ezen az oldalon ebben a témában: "A csajoknak miért csak a kigyúrt, jóképű szépfiúk jönnek be?"; "Hogy lehet, hogy sok csaj tohonya, elhanyagolt, bunkó pasival jön össze, amikor itt vagyok ÉN is?".


Ezek mind csak kifogások, és habár ezeknek a srácoknak alacsony az önbecsülésük, azért mégis többre tartják magukat másoknál. Az ilyen pasiknál figyelhető meg az is, hogy ha egy csaj elutasítja őket, akkor az már egyből egy "válogatós k.rva".


A másik, hogy a csajoknak csak a pénzes srácok jönnek be.. .Ez sem így van, csak ők így látják, mert érthető, hogy egy csaj szívesebben összejön olyannal, aki dolgozik, halad valamerre, tehát majd később családalapítás szempontjából biztosabb jövőt lát benne a csaj, mint egy olyan srácban, aki egész nap csak a gépet veri, és sír a szája, hogy nem kap csajt.


Ez természetesen nem minden pasinál van így, de egy részükre nagyon is jellemző...

2012. dec. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ASOT ***** válasza:

Ne csak itt nézz körül hanem a világban is.

Amúgy igen ide sokan végső elkeseredettségükben jönnek fel, mert nincs kivel megbeszélni elmondani őszintén.


Amúgy meg ne foglalkozz ezzel ennyire, felesleges minek idegesíted magad olyanon amin felesleges.


Ha itt akarsz ismerkedni akkor foglalkozz a kérdéssel és a válaszokkal, ha meg nem akkor meg maradj kint az életben sokkal gyorsabb is,.

2012. dec. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!