Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, hogy van ez? Ki nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogy van ez? Ki nektek a szép?

Figyelt kérdés

Ne, ne képet mutassatok. Volt egy kérdés (sőt, kettő is), amelyben egy-egy lányról mutattak képet. Szépek voltak, és ti átlagosnak tituláltátok. Akkor az átlagos bűn ronda? Azt mondjátok, hogy egyes sztároknál még az utcán is szebb lányok mászkálnak (asszem Demi Lovato-nál volt ez), de a szép lányokért se vagytok úgy hű de elájulva. Volt itt egy lány, aki arról panaszkodott, hogy egy srác lelépett, miután megmutatott magáról egy képet (bocsi, ha olvasod). És aztán megmutatta a hozzászólóknak is, és azok nem válaszoltak, pedig addig nyalták a seggét. Én is kértem, és egyáltalán nem volt csúnya lány, sőt teljesen rendben volt ,semmi baj vele.

(Meg volt egy csúnyácska is, és ara meg azt mondtátok, hogy szexi, pedig tényleg nem volt szép..)


Ezt magyarázzátok el, legyetek szívesek.


2012. dec. 28. 17:07
1 2
 1/16 ASOT ***** válasza:
linkeld már be azokat a kérdéseket.
2012. dec. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Honnét állapítsuk ezt meg? Mindenkinek más a "szép" oszt' jónapot!
2012. dec. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

De azért egy csúnya lányt a többség csúnyának lát. De egy tényleg szép lányra kevesen mondták, hogy szép.


Rendben megkeresem.

2012. dec. 28. 17:10
 4/16 anonim ***** válasza:
ja opls link a kérdéseket, delehet, hogy csak nem tudod értékelni amit kell és azokat értékeled amik szrtse érnek vagy nincsenek
2012. dec. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Az egyiket nem találom, a másikat meg törölték, mert a csaj kirakott az exe új csajáról képket, a népet kérdezgetve, hogy szép-e, és hogy miért hagyta el azért.


Bocs. De mindegy is.

2012. dec. 28. 17:15
 6/16 anonim ***** válasza:
Azért van ez,mert az átlag magyar lány a rondához képest szép.Vannak az átlagon felüliek,akik nagyon szépek,és vannak az átlagosak,akik szépek,és vannak a csúnyácskák meg a rondák.Szóval az átlag lány szépnek is mondható.Vagyis hát hiba nincs rajta,de olyan nagy kirívó szépsége sincs.
2012. dec. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

jajj emlékszem arra a kérdésre.....

kétszínű banda...

2012. dec. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 ASOT ***** válasza:

ez egy hülye dolog amugy szinte teljesen felesleges a kérdés is., mármint a "itt egy kép és hogy nézek ki...??"


Persze vannak nők akik a 90%-nak tetszik.

és vannak akik a 90%-nak nem tetszik.


De a lényeg mindig mindenkinél ugyanaz! Hogy vajon annak tetszik e aki neki tetszik.....

Ebből csak plusz piros pontokat akarnak gyűjteni.

Vagy néhányan az egot növelni.


Vagy még sok sok osk sok sok sok egyéb hülyeség. :)

2012. dec. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

mindenkinek más a szép, én is csodálkoztam már, h itt szerintem átlagos lányokat mennyire szépnek neveztek, hát ízlések és pofonok, plusz kiéhezett kisfiúk :)))

egy kép pedig csak egy kép, egy képen bárki nézhet ki szuperül, fotobolt és társai segítségével

aki nagyon szép, az általában mindenkinek tetszik, de még az sem lehet mindenkinek az esete

pl. nekem brat pitt egyáltalán nem jön be, attól még van szemem, nem fogom azt mondani, h csúnya

de lehet, valaki így fejezi ki magát, ha nem az esete, attól még nem csúnya

ha gondolod küldj nekem képet, szerintem elég jó ízlésem van :)

2012. dec. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

az hogy mindenkinek más a szép egy retkes nagy baromság!!!

Vannak szép emberek,átlagosak és rondák.

Attól hogy neked nem tetszik,vagy nem az eseted pl Brad Pitt attól még látnod kéne hogy helyes.

Ez nem attól függ hogy neked tetszik-e vagy sem.

2012. dec. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!