Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, hogy van ez? Ki nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogy van ez? Ki nektek a szép?

Figyelt kérdés

Ne, ne képet mutassatok. Volt egy kérdés (sőt, kettő is), amelyben egy-egy lányról mutattak képet. Szépek voltak, és ti átlagosnak tituláltátok. Akkor az átlagos bűn ronda? Azt mondjátok, hogy egyes sztároknál még az utcán is szebb lányok mászkálnak (asszem Demi Lovato-nál volt ez), de a szép lányokért se vagytok úgy hű de elájulva. Volt itt egy lány, aki arról panaszkodott, hogy egy srác lelépett, miután megmutatott magáról egy képet (bocsi, ha olvasod). És aztán megmutatta a hozzászólóknak is, és azok nem válaszoltak, pedig addig nyalták a seggét. Én is kértem, és egyáltalán nem volt csúnya lány, sőt teljesen rendben volt ,semmi baj vele.

(Meg volt egy csúnyácska is, és ara meg azt mondtátok, hogy szexi, pedig tényleg nem volt szép..)


Ezt magyarázzátok el, legyetek szívesek.


2012. dec. 28. 17:07
1 2
 11/16 Mókusgyilkos ***** válasza:

női logika.. 2 féle van: az 1ik nem létezik a másikat meg még senki nem látta..


a szép az szép az átlagos az átlagos a ronda meg ronda.


10es skálán kb így néz ki:

1: az anyja is írva mondja neki hogy - szép vagy kislányom.

2-4: bottal sem piszkálnám meg.

5-5.5: inkább nem.

5.5-5.9: hááát, van az a sörmennyiség.

6-6.2: egynek elmegy.

6.2-6.9: átlagos.

7-7,9: jó

8-8,9: szép

9: DEBASZ

10: gyönyörű

11/10: első bnőm :D

2012. dec. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
fusd már át még egyszer, mit írtam
2012. dec. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Mókusgyilkos ***** válasza:
sírva*
2012. dec. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
nem neked írtam ;)) :DD
2012. dec. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 ASOT ***** válasza:

ez jó!:)

"11/10: első bnőm :D"

2012. dec. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Igen, én is erre akartam kitérni, bocs béna vagyok, nem sikerült, hogy ha nem tetszik valaki, akkor is bevallod, hogy szép (már ha szép).


Nekem pl egy kicsit csúnyácska fiú tetszik,és ezt tudom is, de mégis tetszik. Tehát az ember -annak ellenére hogy nem tetszik neki- mondhatja, hogy szép vagy nem.

2012. dec. 28. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!