Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk tényleg szeretik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk tényleg szeretik az ilyen lányokat?

Figyelt kérdés

Olvastam az előbb egy kérdést amit egy 13 éves csaj írt ki, röviden annyi, hogy hagyja, hogy intim helyeken simogassák, beleül a fiúk ölébe és ezért a környezetében mindenki kedves vele és állandóan az ő kívánságait lesik. És most így én is azt vettem észre, hogy az ilyen lànyokkal kedvesebbek. Legalàbb is az én korosztàlyomban. Most akkor nekem is ribancként kellene viselkednem, csak hogy kedveljenek? Vagy mit csináljak?

14/l


2012. dec. 29. 01:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A ribancokat csak használják (már aki),de nem "szeretik".
2012. dec. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Persze, hogy kedvesek vele, mert remélik, hogy megb*szhatják... Ha neked megéri megalázkodni azért, hogy "kedveljenek", akkor hajrá.
2012. dec. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%

Igen, legyél te is ribanc!

Igen, eljött a ribancok kora!

Te is dugasd meg magad 13 évesen, mert az a menő! Eszed meg bocs, de nem sok.

[link]

2012. dec. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

igen! legyé ribanc, a bunkó pasikat meg vonzzod mint a mágnes.


Az a legnagyobb baj, hogy a normális lányok, meg a normális fiú vágynak életre szóló kapcsolatra, de egyikük sem jár sehova így nem találnak egymásra.

2012. dec. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem. Nagyon nem.
2012. dec. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem azért léteznek ribancok,mert van rájuk igény.De azért,hogy megkedveljenek,nem érdemes azzá válni.Kedveljék azt,amilyen vagy,és ne azt,hogy tapizhatnak csak úgy.
2012. dec. 29. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

ne legyél ribi!! nem éri meg, hidd el:) ajánlom a figyelmedbe a Tizenhárom című filmet.. ott is egy 13 éves jó,okos lány ribivé vált, és jól meg is szenvedte! nagyon tanúlságos.


amúgy hidd el, őket nemkedvelik, csak le akarják őket fektetni. volt egy teljesen normális barátnőm, ribivé vált, még az én pasimra is rámászott.. hidd el a kedvelés addig tart, amíg le nem fekszik velük, aztán már rá se fognak hederíteni:) találnak másik játékot maguknak.

az osztályomban is sok ribi van, 3an maradtunk csak normálisak.de hidd el megéri!! sokkal helyesebb srácok koslatnak utánunk, és nem csak kihasználni akarnak:)

2012. dec. 29. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ja bocs korom nemírtam oda.. 14/L
2012. dec. 29. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

LE A RIBBBBBANCOKKAL... LE A RIBBBBBANCOKKAL...LE A RIBANCOKKAL



(feküdni)

2012. dec. 29. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nálunk az osztályban 27 fiú és 7 lány van (nem szakközép, matek-fizika osztály), ebből 3-4 ribanc. Számomra igen komikus, amikor azt a négy csajt körbeveszi 12 ember, én pedig a mögöttük ülő, az osztály egyetlen teljesen normális hölgyével beszélgetek.

Nyugodj meg kérdező, tartsd meg a tartásodat, csak várnod kell ameddig jön egy intelligensebb személy! :) (14f)

2012. dec. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!