Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan érzésetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan érzésetek, hogy sose fogjátok megtalálni a nektek való párt?

Figyelt kérdés

Kicsit olyan ez mint egy ördögi kör, megbízol valakiben majd csalódsz...jó szinglinek lenni de álmodozni is jó a tökéletes pasiról aki nem létezik.

L/18


2012. dec. 29. 17:02
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Aha, most is az van. Ha van is számomra jellemre kedvelhető és külsőre is vonzó lány egyben, akkor 2 eset áll fent:

1. foglalt

2. nem jövök be neki külsőre


23F

2012. dec. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Most is ezt érzem sajnos.

Úgy éreztem megtaláltam azt a fiút, akit minden hibájával együtt is csak szeretni tudok és akivel minden perc egy csoda. Úgy éreztem, kölcsönös a szimpátia és a vonzalom, de pofára estem. Részéről ez csak barátság.


Ez eléggé megviselt, és szörnyű érzés, hogy nem tetszem annak, akit ennyire megszerettem.

Álmodozni meg... hát, lehet, hogy jó, de csak akkor, ha nem konkrét személyről álmodozol. Istenem, hányszor álmodoztam erről a fiúról, és tessék.. Még mindig szoktam vele/róla álmodni, vagy ábrándozni róla, pedig tudom, hogy el kéne felejtenem. De nem megy..


Szóval ismerős érzés..

18/L

2012. dec. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Most is ez van. Egyszerűen már félek megbízni a másikban. Eddig mindig arcon csapás volt az egész, utána jött a szenvedés. Nem hiányzik ez a része, viszont szeretni nagyon szeretnék, és hogy viszont szeressenek.
2012. dec. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!