Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyesmi alakkal daginak vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyesmi alakkal daginak vagy ducinak számítok? Szerintetek szép?

Figyelt kérdés
[link]
2012. dec. 29. 20:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Ez szép nőiesen telt, egyáltalán nem mondanám kövérnek.
2012. dec. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
szerintem túl husis én nem szeretnék így kinézni ha neked sem tetszik akkor tornázz :) L
2012. dec. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Bejövős, a kicsit husisabb/teltebbnél nincs is jobb:)

22/F

2012. dec. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Szerintem szép. Bár nő vagyok, szóval nem az én véleményem a legfontosabb. :D Nekem is hasonló alakom van, és jól érzem magam a bőrömben. Nem akarnék vékonyabb lenni. Max 1-2 kilót adnék le, ami Karácsony alatt felszaladt. :D

19L

2012. dec. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Egy ilyen no barmikor.En sem vagyok oda az onkinzassal hisztis p*csava valt szunyogokert.
2012. dec. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
71%

# 10 , # 15


Azért nem kellene így beszélni. Én vékony vagyok eléggé, és nem érzem rosszul magam a bőrömben, valamint nem kellett tennem érte semmit, sőt, nem tudok ellene tenni, mert nem bírok hízni. Tavasztól őszig pedig igyekszem heti 4-5 órát sportolni, hogy ne legyek gyenge és fitt legyek, és szemét kaját sem eszem, így nem vagyok szétkínzott izé. Nem vagyok ezzel így egyedül, ezért jó lenne nem sértegetni az összes lányt, aki nem husis, vagy akár átlagnál vékonykább. Nem jó érzés, amikor vádolnak, hogy nem eszem rendesen, biztos fogyókúrás h*lye vagyok meg stb.


Meg lehet mondani kulturáltan is, hogy nektek a husisabbak tetszenek. Nem kell rögtön egyúttal leszólni másokat.


Bocsi az offért.

2012. dec. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
ha még belesebb lennél az se lenne parás :P
2012. dec. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

szepsegem, akinek nem inge, ne vegye magara.

valoban durvan fogalmaztam, bocs.

15 voltam.

2012. dec. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Jólvan akkor, csak ugye hiába nem inge valakinek, ha ráaggatják néha. :)
2012. dec. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
nem dagi sem duci, nekem csak az nem tetszik, h tul vastag labai vannak
2012. dec. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!