Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy komoly gond van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy komoly gond van a külsőmmel? Talán leprás lennék?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel elég hosszú ideje rendszeresen kommunikálunk. Interneten minden nap órákat csevegünk, és a való életben is gyakran találkozunk és töltünk együtt fél napokat.


Ami engem nagyon bánt, hogy nem tudja elviselni a fizikai közelségemet. Soha nem hajlandó hozzám érni egy ujjal sem, és ha én teszek ilyet, akkor azonnal elhúzódik, menekül. Nem tisztaságmániás, és nincs semmi érintéssel kapcsolatos fóbiája, és párja se, aki miatt tartózkodnia kéne. Csak és kizárólag velem csinálja ezt. Tudatában van annak, hogy ez nekem rossz, mert korábban közöltem vele, mégsem hajlandó változtatni rajta. Megjegyzem, nem arról van szó, hogy taperolom, vagy ilyesmi. Egy apró simogatás a karján elég ahhoz, hogy fél méterrel arrébb helyezkedjen.


Mindez természetesen és jól magyarázható azzal, hogy undorodik tőlem. Ezt az arckifejezései is alátámasztják, ha túl közel kerülök hozzá. (Ha elég távol vagyok, akkor mosolyog sokat.)


A bökkenő az, hogy nem tudok rájönni, hogy miért ragaszkodik hozzám. Miért ül le nap mint nap a Skype elé? Biztosan lenne jobb dolga is. Miért találkozik velem újra és újra? Nagyon kevés szabadideje van, aminek jelentős részét rám áldozza. Utaznia is kell, ami nem kis költség és idő. Mégis jön újra és újra. Ha nem csinálunk semmi érdekeset, csak beszélgetünk, az is jó neki, akkor is jön.


Nem értem, miért van ez az egész. Egyszerre ragaszkodik hozzám, de próbál minél távolabb lenni? Felfoghatatlan.


2012. dec. 30. 00:08
 1/7 Egy Srác Asszem ***** válasza:

valószínűleg nem férfiként tekint rád, csak egy barát vagy akinek elmondhatja búját-baját, kb te vagy a lelki szemetese

vagy nagyon fél egy kapcsolattól (bár kort nem írtál) és annyira tart ettől az egésztől h még nem engedi ezt sem :) döntsd el te h szerinted melyik

2012. dec. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szegény csaj ezt jól elcseszte :S Megismerkedett veled, de nem akar tőled semmit és ezért próbál távolabb kerülni tőled, VAGY büdös a szád.
2012. dec. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha leprás vagy,akkor vigyázz,hogy le ne essen az állad amikor meglepődsz valamin!:D
2012. dec. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is voltam ilyen helyzetben, a legjobb ha otthagyod.

Nem látod a dolgokat míg minden nap beszélsz vele, de sosem fogsz hozzá közelebb jutni. Vannak ilyenek akiknek sosem leszel elég jó akármit csinálsz, mindíg csak a kis barátja maradsz.

MIkor meg megjelenik az új barátjával ( akivel le is fekszik ), csak mégrosszabbúl fogod érezni magad.

De mindent folytatsz ahogy idáíg mert reménykedsz.

Nehéz lesz, de ha belátod, hogy sosem jutsz semmire továbblépsz.

Kezdetnek ne beszélj vele minden nap. Szép lassan szivárogj el.

2012. dec. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki büdös lenne, vagy igénytelen, én akkor irtóznék az érintésétől. Vagy lehet tényleg fél egy kapcsolattól, ahogy valaki már írta ezt. Vagy nem bírja, ha valaki belelép az intim szférájába, és te lehet folyamatosan ezt csinálod.
2013. dec. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem csinálok én már semmit vele. A kérdés egy éves.
2013. dec. 25. 13:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Ó bocsi. :) Nem figyeltem a dátumot, csak előugrott a kérdés.
2013. dec. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!