Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van itt ennyi önbizalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van itt ennyi önbizalom hiányos lány?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, hogy nincs olyan probléma amit ne lehetne megoldani. Ha egyáltalán valós a probléma, mert úgy vettem észre, hogy legtöbbször csak bebeszéltek magatoknak bizonyos dolgokat. A másik oldal meg a félénkség.. erre meg csak azt tudom mondani, hogy szavakból ért az ember :)


De érdekel a dolog, komolyan. Egyszerűen nem értem, hogy egy lány mitől lehet "önbizalom hiányos".



2012. dec. 30. 16:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Persze, plasztikai műtéttel bármit meg lehet oldani.
2012. dec. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb mintha minden szembejövő pasinak szétdobnák a lábukat.
2012. dec. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért érzed soknak, mert aki nem szenved önbizalom hiányban, az nem ír ide. Ezért mindig csak őket olvasod.
2012. dec. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet mivel magyarázni. A legtöbb nő így van bekódolva. Átlagban.. mindig találunk magunkon valamit ami nem felel meg nekünk. Mindig szebbek és jobbak akarunk lenni. Ez van :)
2012. dec. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Az első válaszoló talán picit rátapintott a lényegre. Nem hiszem, hogy olyan sok embernek kellene plasztikai sebész..


Sokan bebeszélik maguknak, mert a média ezt sugallja, pedig ha valakit szeret az ember, akkor nem az fog számítani, hogy mondjuk 3 kilóval nehezebb mint a barátnője vagy hogy a melle nem pont kör alakú vagy nincsenek kannái.


Amikor olyanokat olvasok, hogy valamelyik lány azért megsértődik, mert azt mondta neki az állítólagos volt barátja, hogy kövér vagy nem tetszik neki és emiatt ott hagyta.. akkor a falra tudnék mászni. Milyen barát az ilyen? Az nem barát, de főleg nem szerelmes, hanem csak egy álszent ember.


Van egy olyan mondás, hogy megsérteni nem, csak megsértődni lehet. Ne vegyétek magatokra. Ez teljesen relatív, mindenkinek más az ideálja. Legyetek büszkék arra, hogy nőnek születtetek és ha kitartóen keresitek, szerintem megtaláljátok azt az embert, aki minden tekintetben boldoggá tesz. Az ilyenekkel meg tényleg nem kéne foglalkozni szerintem, aki ennyire hülye, hogy csak a külső számít vagy emiatt elhagy egy értékes embert, annak úgy kell. Az ilyen ember szerintem nem fogja megtalálni soha az igazit, max egy olyan nőt akit kiállíthat maga mellé mutogatni. De ez csak külsőség.. szerintem a szerelem nem erről szól. Ha emiatt nem működik egy kapcsolat akkor ott nagy bajok vannak a fejben szerintem.

2012. dec. 30. 17:08
 6/12 anonim válasza:
lehet sablon szöveg, de mindenhol csak azt látni hogy akik vitték valamire az életben, azok mind szépek, a plakátokról a tökéletes alkatú lányok néznek vissza ránk, stb.
2012. dec. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mert ha nem kellenek a pasiknak, magukból kiindulva azt hiszik, azért, mert nem szépek.
2012. dec. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mert buták és azt hiszik,az a valóság,ami a tvben van.Hogy 40 kilósnak kell lenni,mert ha nem,akkor kövér vagy és legalább 90d-snek kell lenni,különben kicsik a mellei és csúnya.Közben meg egyáltalán nem így van.De a többség meg se kérdezi a pasikat,csak elkönyveli magát csúnyának.Na de úgy kell,hogy minden nő és lány nekem tegye fel a kérdést,hogy szép-e és én őszintén meg mondom,hogy szép-e vagy csúnya.
2012. dec. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8-as, valahogy én is így gondolom. Az őszinteség fontos. Még ha erről is van szó, akkor is megmondom bárkinek amit igazából gondolok, de szerintem az első hozzászólásomban már leírtam a lényeget... a szerelem :)
2012. dec. 30. 18:53
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem azért lesznek önbizalom hiányosak,mert próbálnak megfelelni annak a sok idióta elvárásnak,amit a társadalmi normáknak.Sokan beleakarnak tartozni abba a csoportba,amelyik normálisnak titulálja magát,csak nem megy valamilyen okból.Hozzáteszem,hogy elég torz jellemmel rendelkező emberek próbálják megszabni,hogy mi a normális és mi nem.Például amikor felteszi itt a sok önbizalom hiányos egyed azt a kérdést,hogy gáz-e x évesen szűznek lenni,akkor néhány hím kurv@ elkezdi itt oltogatni,hogy mennyire égő és mekkora lúzer és ő mekkora király,mert minden héten más nővel van,na és ekkor a lúzer agyán átfut az a gondolat,hogy akkor az a normális,hogy ha minden nap más nővel kefél az ember.

De ezt a sablont rá lehet húzni bármilyen más hasonló helyzetre.

Szerintem nagy ívben telibe kell sz@rni,hogy mi gáz és mi nem az.Mindenki élje úgy az életét,ahogy ő jónak érzi,de mellette törekedjen arra,hogy ne bántson meg vele senkit.

2012. dec. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!