Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van itt ennyi önbizalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van itt ennyi önbizalom hiányos lány?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, hogy nincs olyan probléma amit ne lehetne megoldani. Ha egyáltalán valós a probléma, mert úgy vettem észre, hogy legtöbbször csak bebeszéltek magatoknak bizonyos dolgokat. A másik oldal meg a félénkség.. erre meg csak azt tudom mondani, hogy szavakból ért az ember :)


De érdekel a dolog, komolyan. Egyszerűen nem értem, hogy egy lány mitől lehet "önbizalom hiányos".



2012. dec. 30. 16:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom a többiek miért önbizalom hiányosak, de leírom, hogy én miért vagyok az. (bár pontosan én sem tudom az okát, azért leírom a lehetséges magyarázatokat. Egyébként lehet valami abban a belénk van kódolva dologban, vagy, hogy is volt)

Én 17 éves vagyok. Lassan 18. Még sosem volt barátom aki éreztette volna velem, hogy szép, kívánatos és még sorolhatnám mi lennék. Még csak udvarlóm sem volt. Sőt, még egy árva randevúra sem hívott soha senki. Egyrészt talán emiatt. Mindezek ellenére nem érzem ezeket cikinek csak valahogy mégis mindig eszébe jut az embernek, főleg, ha fiúkról kérdezgetnek mások.

Na meg ott vannak a külsőségek. Igazából nem érzem magam csúnyának, egyszerűen csak tisztában vagyok néhány külső hibámmal. Mégis legtöbbször úgy érzem, hogy én kevés vagyok annak a bizonyos kiszemelt férfinak... Tudom butaság és, hogy egyszerűen legyen önbizalmam meg bla bla, de valahogy nem megy. Ilyen félénk természet vagyok aki ráadásul nehezen nyílik meg. Most lehet nem úgy tűnik, de itt neten és anonimban teljesen más.

Egyszóval azt hiszem ezek miatt, de mondom, ezek is csak nagyjábóli meghatározások. Na meg ott van, hogy ilyen a természetem.

Tessék, nő vagyok még sem értem magam!

2012. dec. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
mé hol legyenek ha nem a gyk-n? :D
2012. dec. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!