Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket érdekel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket érdekel, hogy milyen állapotban vannak a kiszemeltetek belső szerveri?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy hibátlan vese, jól működő máj, szóval egészséges, soha sem beteg

2012. dec. 31. 00:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
rosszul fújtál, olyan részeg voltál.. Menj aludni!!
2012. dec. 31. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
szerintem fontosak a belső értékek. vérnyomásod, fehér vérsejtek stb.?
2012. dec. 31. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Biztosan fontos. Legutóbb megismertem egy csajt aki elküldött CT-re MR-re laborba gasztroenterológiára tüdőszűrőre és még vagy ezer helyre. Mire meg lettek a leletek összejött mással.... ne haragudj, de szerintem butább vagy mint az éves átlag.
2012. dec. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

köszi utolsó rendes vagy :)

de nem ilyenekre gondolta, hanem arra hogy egészséges vagyok meg ilyesmi.


csak rengeteg ismerősöm hallomról hogy ilyen beteg olyan beteg, ilyen vérzés olyan vérzés(nem menstruáció)

2012. dec. 31. 10:12
 15/15 anonim ***** válasza:

Értem én a kérdést, de a fentebb írt állításom akkor is tartom. Felesleges ilyenen pörögni. Senki sem akar betegeskedni, így mindenki úgy vigyáz az egészségére ahogyan tud. Az hogy ez milyen életmóddal társul nem hinném hogy szempont lenne. Sok embernek pl. a dohányzás egy súlyosbító körülmény, de nem azért mert a potenciális partnerre káros, sokkal inkább azért mert büdös és ez van akit zavar.

Összegezve: Ha egy lány ilyen dolgot mérlegre tesz azt ott kell hagyni, mert ilyennel nem lehet közös jövőt tervezni.

2012. dec. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!