Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor derül ki vkiről h terhes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor derül ki vkiről h terhes?

Figyelt kérdés
Ùgy értem például, hogy ha lefeküdtem valakivel 23án és a menzeszemnek 25én kéne megjönnie, akkor 25én még megjön? Vagy az együttlét után egyaltalan nem fog megjönni? Vagy talán még akkor megjöhet? Ilyenkor jelent ez vmit ha megjön? Vagy félnem kell a terhességtől. (jelenesetben gumi nélkül)

2013. jan. 1. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha teherbe esel, utána nyilván nem fog megjönni a havid. Ha a menstruációd előtt pár nappal termékenyülsz meg, akkor lehet, hogy "megjön" de mégis terhes vagy (ezt néhány hét után érzékelheted mellfeszülés, közérzet változás által). Ha gumi nélkül szexeltél, értelem szerűen nem volt mi megvédjen a fogamzástól, így nagy az esélye, hogy várandós leszel.
2013. jan. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van esélyed. Felelőtlenek voltatok. Most már térdre, imára!
2013. jan. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha most, 25.-én megjön, lehetsz terhes. Leghamarabb 2 hét után derülhet ki.
2013. jan. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor mikor a gyk-n ezt kérdezi.
2013. jan. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hozzátenném, az azért ritka, hogy menzesz előtt 2 nappal teherbe ess. Nálam mondjuk nem. Amikor teherbe estem, nekem már nem jött meg egyáltalán és nagyon zavaros volt a ciklusom, de rögtön elsőre sikerült. :) Nem hinném hogy terhes leszel.
2013. jan. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A jövő héten vagy utána irány a gyógyszertár és vegyél terhességi tesztet!
2013. jan. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!