Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk még mindig haza szokták...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk még mindig haza szokták kisérni a lányt?

Figyelt kérdés
Vagy ez már nem divat v szokás?

2013. jan. 1. 11:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
de
2013. jan. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
haza szokták.
2013. jan. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Először meg kérdezzük hogy hazakísérjük e,kéretlenül sem a legjobb megtenni.
2013. jan. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Persze, ha a lány is ragaszkodik hozzá, persze udvariasságból megszokás tőle kérdezni, mert a lány lehet máshova menne még, vagy még dolga van, vagy még az ismerkedés elején inkább menne egyedül még hogy a srác ne zaklassa a háza előtt:D
2013. jan. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Igen, hazaszoktam.
2013. jan. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszike szépen
2013. jan. 1. 12:05
 7/16 anonim ***** válasza:

Erről ez jutott az eszembe :D


https://www.youtube.com/watch?v=mhqhUGmWyeM

2013. jan. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
nem nagyon divat már,de még mindig szokták csinálni
2013. jan. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

én nekem nagyon sok lány ismerősöm van és én mindig hazakisérem őket sötétedés után, max úgy nem kisérem haza hogy megvárom vele azt a buszt ami a háza előtt teszi le.

egyetlen egyszer volt mikor egy lány kisért haza mert annyira be voltam tépve hogy fél percenként hánytam és a lábamon alig birtam megállni. undoritó volt, azóta nem szeretek berugni se annyira meg betépni se mert egyszerűen azóta furdal a lelkiismeretem, hogy egy lány kisért haza.

2013. jan. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Engem eddig mindig hazakísértek. :)
2013. jan. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!