Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az mennyire gáz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az mennyire gáz, ha a legjobb barátom egy nálam 9 évvel idősebb fiú és vele beszélek meg mindent?

Figyelt kérdés
És én 15 éves lány vagyok. Lehet, hogy furán hangzik, de még egy lány ismerősömnél sem éreztem ilyet. Mármint nem vonzódok hozzá meg ilyesmi, csak benne úgy megbízok meg minden. És már mindent egymással beszélünk meg. Szerintetek ez mennyire gáz?
2013. jan. 1. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
A csávó vagy meleg, vagy pedofil.
2013. jan. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És még annyit tennék hozzá, hogy ha lenne barátom, te a helyében féltékeny lennél a csak barátként barátomra?
2013. jan. 1. 22:09
 3/8 A kérdező kommentje:
Neem, biztos nem az..
2013. jan. 1. 22:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Érzed azt a támaszt ami benne megvan azt érzed megbízhatsz benne. Ha lenne pasid és még mindig beszélgetsz a sráccal há megbeszéled a barátoddal meg fogja érteni csak ne csinálj hülyeséget.
2013. jan. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. jan. 1. 23:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak arra vigyázz, hogy nem biztos, hogy egyenlő félként lát téged. Úgy értem, azért 9 év az 9 év. Én még a nálam 1-2 évvel idősebbeket sem érzem partnernek. Nem azért, mert nem tetszenének az idősebbek, ez kamaszként elengedhetetlen, de nem hinném, hogy bárki komolyan venne. Gondold el, amikor ő volt a te korodban, te 6 éves voltál! Te mennyire vennél komolyan egy hatévest most? :D
2013. jan. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szerintem ha nem venne komolyan, nem keresne minden nap :)

Az meg, hogy téged nem vesznek komolyan, nem az én gondom, nem vagyunk egyformák. Az meg a másik, akkor mi van, ha 6 éves voltam akkor, amikor ő volt ennyi idős? Azoknak is azt mondod, akik tegyük fel összeházasodnak, úgy, hogy az egyik fél kétszer annyi idős, mint a másik? Szerintem nem kortól függ, hogy szeretsz-e valakit, akár barátságból, akár szerelemből.

2013. jan. 2. 13:48
 8/8 anonim ***** válasza:

De igen, lényegében ha nem is egyformák, de hasonlóak vagyunk (az én válaszomra reagáltad, hogy nem vagyunk egyformák). Egykorú vagy velem, lány, nem különbözhetünk annyira, hogy ne tudnám értelmezni a helyzetedet. És ismerek olyan lányokat, akiknek majdnem felnőtt pasijaik voltak, hidd el, nem lett jó vége! És az más, hogy valakik felnőttként nagyobb korkülönbséggel összeházasodnak, rád inkább úgy értettem, hogy a legtöbb kamasz csajszit még a pár évvel idősebb fiúk is csak hülyítik a legtöbbször. Vagy azt hiszed, egy 21 éves fiú egyenrangúnak lát magával? Neked ez bók, mert azt gondolod, érett vagy, és végre találtál magadnak valakit, akivel egy szinten vagy, de neki nem dagad a melle a büszkeségtől, hogy egy 9 évvel fiatalabb lány a lelki társa. Még ha így is van. Főleg most nem. Majd ha te leszel 21, lehet róla szó.

Én továbbra sem látok potenciális pasit egy 21 évesben. nem azért, mert éretlen vagyok, hanem azért, mert reális.

2013. jan. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!