Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem fogadja el? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogadja el? Hogyan változtathatok rajta? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Mindig mondom a barátnőmnek hogy szép meg kedves,de nem hiszi el és mindig az a válasza hogy nem hiszem , nem vagyok az stb...Szerintetek mit kéne tennem hogy változzon a véleménye és elhiggye hogy szép és tetszik nekem?

Csak normális válaszokat.Köszöntem


2013. jan. 2. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Addig verni amíg tényleg nem lesz az.
2013. jan. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne vedd fel ezeket a reakciókat:) Majd megszokja:)
2013. jan. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első válaszoló látom az értelmes szó definíciója nem tiszta számodra...

Kérdező! Hány éves a barátnőd? Amúgy én is ilyen voltam, de hidd el, ahogy idősödik egyre jobban ki lesz békülve magával:) Tapasztalat. Amúgy meg szerintem nem kell tenned semmit, értesd meg vele, hogy hogyha nem tetszene neked és nem tartanád kedvesnek nem is lennél vele.

2013. jan. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet hogy most kinevetsz de mind a 2-en 14 évesek vagyunk
2013. jan. 2. 13:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért nevetnélek ki?:) El kell kezdeni valahol:)

Az a baj tudod, hogy az ilyen korú lányokat (sőt, sajnos még az idősebbeket is) olyan módon befolyásolja a média, hogy az hihetetlen. Elhitetik a lányokkal, hogy aki nem tökéletes 100%-ig, az már labdába sem rúghat sehol, pedig ez hülyeség. Én sokkal érdekesebbnek tartok egy ,,tökéletlen szépséget" mint egy teljesen tökéletesnek kikiáltott szabvány csajt. Tudod, amiből ha már 2 van egymás mellett fogalmad sincs, hogy melyik melyik...:D

2013. jan. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát igen sajna... :S. De szerintem mi a korunkhoz képest érettek vagyunk nagyon is úgy gondolom szóval ö se ilyen kis hülye ribanc aki egész nap tangában fotózza magát és tölti is fel face-re,nem úgy viselkedik mint egy 10 éves kislány.Csak egyszerűen nem fogadja el hogy tényleg szép.
2013. jan. 2. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!