Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek igy az életemmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek igy az életemmel?

Figyelt kérdés

Több mint egy évig küszködtem, hogy legyen csajom. Eljártam bulikba itt pesten rengeteget, neten is ismerkedtem, de nem jött össze semmi érdemleges. Ok, volt egy csomo kavarás meg smárolás, de max 1-2 randi után kioffolt minden lány. Max a csunyák akartak volna összejönni. Dugni se akartak hazajönni velem a lányok.


Aztán most nagy nehezen lett egy csajom vagy 2,5 hónapja.

Pesten élek egyedül, örökölt lakásban, albérlőim lakbéréből van kicentizve a létezésem. Mérnök szakot végeztem, de azt is nehézkesen, mert akkor sem volt csajom, és a depi sanyargatott emiatt. Többek közt ezért se lett nyelvvizsgám. Most tettem le 1 honap tanulással. Amig nem volt csajom addig semmihez nem volt erőm, ahogy lett, egyböl le tudtam tenni a hiányzó nyelvvizsgát játszi könnyedséggel. Volt egy csajom az egyetemi évek alatt is, amikor vele voltam, akkor is megugrott az átlagom.


De mivel papiron még érettségis munkanélküli vagyok mindig és a szülöhelyemen vagyok bejelentve munkaügyi központba, ezért most kiutaltak a szülöhelyem (5 órára Bp.-töl) önkormányzati irodájába valami havi 50.000ft-ra.


Most menjek haza, dobjam ki a csajom és kezdödik minden elöröl? A küszködés, hogy legyen megint csajom meg rendes munkám. Apámék azt hiszik, hogy csak baxtam itt a rezet fenn pesten, mert tényleg nem dolgozom már vagy fél éve. De ők nem tudják, hogy mekkora küszködés volt összeszedni 1 barátnőt. Ok, hogy másoknak könnyen megy, de nekem az életem ráment. MOst meg még ezt is veszitsem el? Mert ha hazamegyek dolgozni, akkor max állásinterjukra jöhetek fel pestre, vagy hétvégéken, de akkor meg elmegy a keresetem fele utazásra. Ha minden héten feljönnék akkor meg az egész.


Menjek haza megint a nyomasztó családomhoz, akik az örületbe kergetnek? Mert nekem a barátnöm az akitöl egyedül szeretetet kapok.


2013. jan. 3. 18:14
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon tetszik, hogy a barátnődről úgy beszélsz, mint egy használati tárgyról, amihez végre hozzájutottál ...

Diploma nélkül is lehet dolgozni! Ezt még senki nem mondta neked?

2013. jan. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:
senki nem mondta el még mit kezdene magával ilyen helyzetbe. Vagyis elmondaná, de ha valoban megtörténne vele is egy ilyen helyzet, akkor ugyanugy sirna. Elegem van, hogy mindenkinek vannak női állandoan nekem meg csak mindenféle elvárás teljesülése után lehet csak rendes kapcsolatom, pl hogy legyen munkám. Más fiuk meg nem csinálnak semmit mégis halomra dugják a nöket...jaaa, hogy ők jol néznek ki? Meg pesten laknak alapból?
2013. jan. 3. 18:30
 13/49 A kérdező kommentje:
teljesen mindegy, hogy beszélsz a nökröl, mert van egy csomo haveorm, hogy lenézi a nöket, meg csunyán beszélnek róluk, mégis van egy több csaj is aki össze akar velük jönni, és olyanok, akikröl én csak álmodhatnék.
2013. jan. 3. 18:31
 14/49 fospuska ***** válasza:
jelentkezz be állandóra a pesti lakásba,akkor itt küldenek el dolgozni 50.000-ért,meg az albérlő,oszt kész.
2013. jan. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:

Érdekes, soha nem volt gondom a nőkkel ... pedig szerintem különösebben nem nézek ki jól és nem élek Pesten. Bár munkám volt, mert meg kell élni valamiből, meg szeretek is dolgozni és nem szeretek ingyenélő léhűtő lenni ... ezért mindig dolgoztam ...

Szerintem kérdező, Te egy agyonfrusztrált, buta és kezelésre szoruló egyén vagy. Csak azt sajnálom, hogy majd téged eltartani is, meg a ápolni is az általam (és az életképes emberek által) megtermelt javakból fognak ...

Nem volt olyan rossz találmány az a Taigetosz!

2013. jan. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:
anyámék hülyesége volt, hogy a helyibe irassanak be, mert ha ott küldenek, ki, akkor el tudják intézni, hogy ne kelljen bemenni pl baromfigyárba, vagy izzógyárba, mert kb. ez lenne a választék. Én át akartam jönni a pestibe, de azzal meg az a baj, hogyha itt iratnak ki, akkor meg nem tudok hazajárni, és bár 23 éves vagyok, mégsem fogadható el, hogy ne járjak haza, mert otthon az én segitségemre is szükség van a ház körüli csicskamunkákhoz. Pedig nem gazdálkodunk vagy ilyesmi, csak mindig ilyen apró kis pakolászásos munkák vannak, amiknek nagyjából semmi értelme. Pl multkor azért rendeltek haza, hogy segitsek elfürészelni pár rönköt.
2013. jan. 3. 18:38
 17/49 A kérdező kommentje:
hát nem mindenki születhet joképünek, meg nem mindenek lehet rendes családja. TE csak ugatsz, mert nem tudod elképzelni, milyen amikor otthon csak az elvárások, a kioktatások, és a cinikus megjegyzések érnek, továbbá a csajozás, szorakozás tabu. TE csak ugatsz, pedig nem probáltad ki sosem, milyen az, hogy mindenkinek van csaja, te meg azt se tudod hogyan szolits meg egy nőt, és több évig küszködsz, hogy megtanuld.
2013. jan. 3. 18:40
 18/49 anonim ***** válasza:

Édes barátom!

Te honnan tudod, hogy nekem milyen múltam van és milyen családból jöttem? Te miért ugatsz be ezekre nekem? Én tudom amit itt leírtál és arra reagálok ... Te semmit nem tudsz, csak jár a szád és a buta emberek agressziójával válaszolsz! Megsúgom: egy olyan ember túl se élte volna azt amiből én már megjöttem.

Egyébként nem felnőtt férfi vagy? Miért csicskáztatnak a szüleid? Nekem erre volt egy megoldásom: jóval fiatalabb voltam mint Te, de kerestem munkát és eltartottam magam és elköltöztem otthonról. És képzeld még egy lakást sem tettek a seggem alá. Két táska ruhával jöttem el otthonról és annyi volt mindenem. De onnantól az én életem volt és senki nem szólhatott bele, hogy hova jelentkezek be, mit csinálok!

2013. jan. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 A kérdező kommentje:
és ugy gondolod az önálló élet nehezebb mint kitörni az érzelmi függésböl?
2013. jan. 3. 18:49
 20/49 anonim ***** válasza:
Milyen érzelmi függésről beszélsz?
2013. jan. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!