Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alacsonyabb szinten lévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsonyabb szinten lévő emberek miért akarnak magasabb szinten lévő párt?

Figyelt kérdés

Egy kövér fiú, aki soha nem sportolt, egész nap kockult, miért akar egy modell lányt?


Egy kövér lány, aki egész nap kaját, miért akar sportolót?


Egy tanulatlan buta ember miért akar egy intelligenssel együtt lenni?


Nem gondolják, hogy a saját szintjükön előbb találnak párt?


2013. jan. 4. 17:39
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
57%
Mi ez, valami kasztrendszer? Alacsony és magas szinten lévő emberek? És te hova sorolod magadat?
2013. jan. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
35%

"én mit tudok nyújtani" - igen, ez így van. De ezeket a dolgokat nem a külső nyújtja, és ezt te se látod, látszik a kérdésfeltevésedből.


Az autós példádra pedig: választanál egy Lada Nivát autódnak? (Ha egyáltalán életkori sajátosságaidból ismered.....)

2013. jan. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
33%
Pontozzatok le engem is nyugodtan! A kérdező gondolkodás módja azonos az enyémmel és igen még nem 13 évesnek érzem magam! Egy ronda srác ne akarjon szép csajt és ha íde jár sírni sem lesz több szerencséje! Tegyen meg mindent valakiknek egy kis rendszeres edzés is sokat javít az esélyein.
2013. jan. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
63%
A szépség szubjektív, ami neked ronda, másnak szép...
2013. jan. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
34%
A világ meg éppen nem titeket támaszt alá ezzel a hülyeséggel. Általában az ocsmányaknak van gyönyörű párjuk.
2013. jan. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező, roppant nagy h*lyeségeket hordasz össze, már meg ne haragudj... Jól mondta az egyik válaszoló, hogy 13 éves szinten mozogsz.


Az igaz, hogy alap kellene, hogy legyen, hogy mindenki kihozza magából a maximumot (külső, karrier, jellem...stb.), de ezt nem mások miatt kell megtennünk, hanem csakis saját magunkért, mert így lehetünk teljes emberek.


Ha én párt keresek, eszem ágában sincs azon filozni, hogy én biztos nem vagyok hozzá elég jó...stb. Ha egymásba szeretünk, akkor az a lényeg, és kész.

Az emberek ízlése pedig különböző, néha akár szélsőséges módon is. Lehet, hogy aki neked szép, a másiknak egyenesen csúnya. Nincsenek kategóriák, szintek. Ennyi.

2013. jan. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:

"Általában az ocsmányaknak van gyönyörű párjuk" - ezzel vitatkoznék, na nem azért, mert nincsenek ilyenek, hanem azért, mert nem általános ez. Méghozzá azért nem, mert sokan csak azt látják, amit a pofájuk elé b@sznak, mint pl. a kérdező is.


"A szépség szubjektív" - hallottál az aranymetszés arányáról és a Fibonacci-sorozatról?

2013. jan. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem csak mert egy pasit 19-20 éves koráig nem kapott semmiféle "bókot" csajtól és senkinek nem jött be, már az első benyomásra is rossz hírt kellt, nem hiszem hogy ezért nem kaphatna egy jó csajt.
2013. jan. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
Nem a fenét nem általános. Szerintem elég sok embert ismerek ahhoz, hogy ilyen következtetéseket vonjak le. Ez általában így szokott lenni. Tipikus szép párt, ahol mindketten gyönyörűek, na olyat látni ritkán.
2013. jan. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Te melyik szinten vagy?
2013. jan. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!