Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszinte véleményeket kérek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte véleményeket kérek! Hozzámennétek egy indiai férfihoz?

Figyelt kérdés
Nagyon elméleti a dolog, mert még nem találkoztunk. De a neten keresztül teljesen úgy udvarol, ahogyan én ezt egy magyar férfitól vártam volna. Komoly, illemtudó, udvarias, tényleg csak felsőfokban tudok róla beszélni. De még nem láttuk egymást. S ha majd egyszer találkozunk is, elsülhet ez jól? Még soha nem volt külföldi férfi az életemben, olyan meg főleg nem, aki ennyire szeretett volna.
2013. jan. 4. 23:11
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
25%
Nem. Túlságosan is tartok a kultúrális különbségekről. Meg... túl sok rémtörténet elterjedt róluk ezen a téren.
2013. jan. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig válaszokat, jöhetnek még. Sosem kért pénzt tőlem, sőt még ő mondta, hogy arra gyűjt, hogy el tudjon hozzám jönni. Iszlám, de elvileg nem tartja a vallását, nincs kasztokban, az a hindu, ha jól tudom. Egy csupaszív embernek ismertem meg, nem falusi, hanem városi értelmiségi, egyetemet végzett.
2013. jan. 4. 23:46
 13/31 A kérdező kommentje:
Terjed a lepontozás. Mielőtt azt gondolnátok, hogy én voltam, én nem pontoztam senkit semerre.
2013. jan. 4. 23:49
 14/31 anonim ***** válasza:
17%
nem, mert ferfi vagyok
2013. jan. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
62%

"túl sok rémtörténet elterjedt róluk ezen a téren."


Miféle rémtörténetek? Szerintem ti összekeveritek az indiaiakat az arabokkal.

2013. jan. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
17%

nem, és nem azért mert mindenben engedelmeskednem kellene vagy páriának számítanék (mindkettőt megszoktam itt szülők, ill. kortársak részéről)

hanem mert szimplán nem az eseteim

a magas, szőke, kékszemű férfiak tetszenek

2013. jan. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Csak "kinézetre" indiaihoz. Olyanhoz, aki Angliában, USA-ban, Kanadában, stb. nőtt fel.
2013. jan. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
84%
Eleve el se vesznek európai lányt, úgyhogy ezt most verd ki a fejecskédből. Nem egy barátnőm bőgött éjszakákat a vállamon, mert az indiai "nagyszerelme" hazament és otthon várta a szülők által kijelölt asszonyka. Náluk ez így szokás, bármennyire is hihetetlen. Aki nem hiszi, járjon utána. Ha mégis ellenszegülnek a szülői döntéssel, az a családból való kitagadással jár és ezt nem szokták kockáztatni. Vagy max millióból egy esetben.
2013. jan. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
A 18-as érdekeset ír. Ezen én is gondolkoztam. Ezért megkérdeztem, hogy mit szól hozzám az anyukája, és pozitív volt a válasz.
2013. jan. 5. 00:12
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

18as, szerintem ez mar nem teljesen igy van. nekem harom indiai munkatarsambol kettonek europai felesege van, egyikuk sincs kitagadva. mondjuk az teny, hogy nem tancoltak oromukben a szuleik es nem is viszik az asszonyt, ha mennek. (uk-ban elunk amugy.)


alapbol en kedvelem az indiaiakat, kerdezo, bar lesznek kulturalis kulonbsegek, amik lehet neked nem fognak tetszeni.vallasat abszolut nem gyakorolja? z, hogy muszlim, sztem sokkal neccesebb, mint hogy indiai. en ovatosan habarodnek kulonben, amig nem talalkoztok, netes ismeretsegnel amugy se lehet tudni.

2013. jan. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!