Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszinte véleményeket kérek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte véleményeket kérek! Hozzámennétek egy indiai férfihoz?

Figyelt kérdés
Nagyon elméleti a dolog, mert még nem találkoztunk. De a neten keresztül teljesen úgy udvarol, ahogyan én ezt egy magyar férfitól vártam volna. Komoly, illemtudó, udvarias, tényleg csak felsőfokban tudok róla beszélni. De még nem láttuk egymást. S ha majd egyszer találkozunk is, elsülhet ez jól? Még soha nem volt külföldi férfi az életemben, olyan meg főleg nem, aki ennyire szeretett volna.
2013. jan. 4. 23:11
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
47%
muszlim? ne NE NE soha ne menj egy muszlimhoz mert az o szemukben csak egy jo csaladbol szarmazo jo hiru szuzlany er valamit A tobbit mint K**** tartjak es kihasznaljak.
2013. jan. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
72%

OMG! Te ennyire naiv vagy? hát persze, h olyanokat ír, amit hallani szeretnél. egy magyar fickó is tud így viselkedni, ha meg akar kapni egy nőt. nem igazán bíznék külföldi, pláne ennyire eltérő kultúrában nevelkedett férfiban.

szeretni szavakkal bárkit lehet. ha tettekkel is bizonyítja, az már valami.

kicsit gondolkodj, kérlek...

ennyire régen nem volt férfi az életedben, h minden szép szónak bedőlsz?

2013. jan. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Oké, de Indiából hogy bizonyítson? Egyszer eljön majd talán, és aztán?


A családom jó. A szüzességemet nem kérdezte. Elvileg ő nem tartja az iszlámot.

2013. jan. 5. 00:49
 24/31 anonim ***** válasza:
88%

en is interneten ismerkedtem meg a parommal, aki sri lankai.

Mi Londonban talalkoztunk fel ev utan.

Masfel ev egyutteles utan Londonbol Sri Lankara koltoztem vele.A kultura miatt szinte az elso heten ossze kellett hazasodnunk itt, azota itt elek vele es minden rendben. Bar nehez elfogadnom a szokasokat es a vallast, na meg hogy a szuleim nagyon messze vannak, de ha szereted megszokod..Indiaba semmikepp se gyere elso talalkozasra.Veszelyes lehet.Ha barmi kerdesed van irj priviben.:)

2013. jan. 5. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom,hogy az első találkozóra mindenképpen ő jöjjön hozzád,és nem fordítva.

Írtad,hogy gyűjt rá.Ez elég pozitív,már ha igazat mondott neked.

Tudod,messziről jött ember azt mond amit akar.

Nem tudom,hogy milyen nyelven kommunikáltok,de akár ebből is adódhatnak nehézségek majd.

Az esküvőn korai gondolkodni,hiszen még személyesen nem is ismered sem őt,sem a családját.

A családod,barátaid mit szólnak az indiai,internetes udvarlódhoz?Van róla véleményük?

Korotokat elárulod?

Neked mennyivel lenne jobb,ha mondjuk találkoznátok jövő hónapban,utána pedig csak jó pár hónap múlva?

Megszakadna a szíved,hogy el kell engedd a reptéren.

A skype alatt végig pityeregnél.Éjjelente átáztatnád a könnyeiddel a párnádat,mert annyira hiányozna...Ezt el kellene kerülnöd,mert idegileg felőrölne.

Ő pedig nyilván nem fog tudni egyből itt maradni.

Nem tudom az anyagi helyzetetek milyen,de gondolom nem túl gyakran tudnátok ide-oda repkedni egyik a másikhoz.Ez nehéz lesz kérdező...

Csak egy valamire figyelj!Légy elővigyázatos és ne tegyél meggondolatlan dolgokat!(pl Ne utalj pénzt,mert lehet,hogy csaló.Tudod,tudnák ám nagyon mézes-mázasan viselkedni a "céljuk" elérése érdekében.)

2013. jan. 5. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 /Anita_'94/ ***** válasza:
Nem mennék hozzá. Nálam kizárólag csak magyar pasi jöhet szóba.
2013. jan. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Muzulmán az indiaid? Az össz. lakosság 13% muszlim, 80% hindu.
2013. jan. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
18-as vagyok. Az üzletember, aki szakított a hagyományokkal meg a családdal, azoknál van esélyed. Ők egyébként kaszton kívüliek (jelentős kisebbség), a nemzetük tagjai úgy tartják őket számon mint ahogy nálunk a legutolsó utáni prosztó cigányokat szokás. De akkor is tudnod kell, hogy az asszony neve náluk is kuss. Mehetsz Indiába egy halom gyereket nevelni és vezetni a háztartást és náluk az is teljesen természetes, hogyha a pasi éppen nem kíváncsi rád, úgy leint mint ahogy a kutyákat szokás. (barátnőm emiatt is sírt, hogy amikor a pasinál volt és elé tette az ételt, a pasinak nem tetszett és a kezével intett, hogy vigye innen a kaját és ő is tűnjön most a szeme elől.. de amúgy tényleg szerette a pasi, csak ez a gesztus teljesen elfogadott és természetes náluk) A legtöbb indiainak a család szava szent. Nem viccből írtam, hogy testközelből láttam tucatnyi ilyen kapcsolatot, egyik sem végződött happy end-del, mert a pasi hiába volt szerelmes, hazament és feleségül KELLETT vennie a kijelölt asszonyt. És itt nem arról van szó, hogy a férfi tutyimutyi meg szerencsétlen, meg hagyja magát a szülei által befolyásolni. Egyszerűen náluk ez a hagyomány és ők az életüket adnák az elveikért. Mondtam már, hogy aki ezt nem hiszi el, az nézzen utána.
2013. jan. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
63%
2013. jan. 7. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Mi lett veled, kedves kérdező? :) Csak mert éppen nekem is egy indiai udvarok neten keresztül, bár ő Szingapúrban él. :)
2013. dec. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!