Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek bejönnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejönnek az ilyen érzelmes fiúk? (én is ilyen vagyok)

Figyelt kérdés

2013. jan. 5. 10:32
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

én csak olyanokat tudok szeretni igazából, akik érzelmesek.

a barátom is belül érzelmes, viszont kifelé a többi embernek ilyen életvidám, elég bohókás önmagát mutatja csak. :D szóval lehet ezt középútnak is nevezni. nekem ez a tökéletes. ennyi.

ja és 15/L

2013. jan. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Hanariko ***** válasza:

Nem olvastam végig minden kommentet, de nem rég olvastam itt egy kérdést, srác tette föl, hogy "Ti is szerettek ebben az időben sétálni? (hóesés, szép táj, stb.) Aztán átment egyfajta ömlengésbe hogy milyen cukik a lányok nagykabátba, sapiba, hogy csak a "kis kezük" látszik ki, meg mit tudom én... Meg egy lány hosszabb választ írt, arról, hogy mit visel télen, erre reakció: "Jaj, de aranyos vagy, hogy ennyit írtál nekem"

Na ez már kicsit irritál, amúgy normális keretek közt jöhet a romantika meg minden.

2013. jan. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Azért ennyire nem.. Persze én is ezt a "középutat" járom... Senki nem tudja hogy ilyen vagyok. Csak kinek megnyílok..
2013. jan. 8. 18:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!