Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolom az összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolom az összes lányról, hogy ízléstelen plázacica, annak ellenére, hogy én is lány vagyok?

Figyelt kérdés
Szerintem a mai lányok túl fiatalon túlzásba viszik a kinézetüket (smink/miniszoknya/magassarkú) és amikor ilyen lányt látok, rögtön r*bancnak gondolom, pedig lány vagyok. Normális ez? Esetleg azért gondolom így, mert olyan iskolába jártam, ahol az összes lány már 12 évesen ilyen volt, és már eleve előítéleteim vannak a lányokkal szemben?
2013. jan. 5. 17:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
58%
Nem azt jelenti, hogy ad a külsejére, hogy 12 évesen táncosnőnek van öltözve 3 kg sminkkel... Én is adok a külsőmre, használok kozmetikumokat, a hajamat két naponta mosom, szőrtelen vagyok, stbstb. de azért az túlzás, hogy a 12 éves kislányok már úgy mennek be az iskolába, hogy virít a fejükön a smink stb. Mindezt persze úgy, hogy még fogalmuk sincs, hogy hogyan kell sminkelni, hogyne váljanak nevetség tárgyává és 3 színnel sötétebb alapozót kennek fel a fejükre, stb.
2013. jan. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Undorítóak az ilyenek. Ez tény. Ezek ellenpárjai a páwa srácok szintúgy. Rózsaszín ingben meg női nadrágban... Fúj vazze.
2013. jan. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Én is pontosan ezt gondolom. Tőlem aztán sminkelhetik magukat, de csak ha eljött az ideje, és akkor is csak ízléssel
2013. jan. 5. 17:47
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Adni magára mióta jelenti azt, hogy gyerekként k*rvának öltözik?

Azért ne keverjétek már a szezont a fazonnal. Abnormális, ahogy a mai gyerekek kinéznek.

2013. jan. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem ezzel a kérdéseddel csak fényezni akarod magad, hogy te nem ilyen vagy.

Én is lány vagyok, nem vagyok plázacica sem, de szerintem sok olyan lány van, aki úgymond visszafogottan öltözködik.

Vannak igaz olyanok is, amiket írtál, de szerintem ők sem mindig "ribancok".

Másrész, nem mindegy ez neked, örülj neki, hogy te ilyen vagy.

2013. jan. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
40%

a kérdező nem irigy, nem kisebbségi érzése van, hanem normálisan gondolkodik

tényleg visszataszító, hogy ma a 12 évesek úgy néznek ki, mint a felnőttek, s ez szánalmas, ettől lesznek ribisek.

ebben a korban tanulni, fejlődni, okosodni kell, felkészülni a felnőtt életre, és nem azt előre hozni, amiből csak tényleg bajok lesznek (lásd a sok szexkérdést)

2013. jan. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Az ilyen kislányokból lesznek azok, akiket a fél ismerettségi körük meg....

Kiteszik mindenüket, a fiúk elkezdenek nekik udvarolni, legtöbbjük azért, mert könnyűvérűséget észlel... Megtörténik a menet, a kislány büszke lesz magára, aztán jön a nagy kopp, mert a fiú csak azt akarta, aztán meg a kislányoknak sír a szájuk, hogy az összes pasi egy szemét. Nem egy ilyen lányt ismerek távolabbról, fiatalabb koromban ismertem meg őket, és a mai napig vergődnek, mert elterjedt a ,,hírük" és egyszerűen egyik pasi sem veszi őket komolyan. Azok a lányok általánosítják így a pasikat, akik hülyén cselekszenek, lealacsonyítják a viselkedésükkel és a kinézetükkel magukat aztán ráfogják az összes pasira, hogy mekkora szemetek...hát nem!

2013. jan. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

Szia! én a pszichológus vagyok, és olyan korú lányokkal foglalkozok mint te.


Ez egy sablonkérdés az én szakámba. ÉS NE HIDD AZT HOGY AZ

ÖSSZES LÁNY ILYEN. Mert nagyon sok más lány is így látja. Tény, hogy mutatgatják magukat stb... de ne foglalkozz velük. lehet hogy szebbek, vagy okosabbak mint te, de nem a külső a fontos, hanem a belső. Ezeknek nehéz családi körülmények közötti életük van, vagy egyszerűen csak el vannak kényeztetve. Nem kell rájuk olyan szemmel nézni mint a ,,ribancokra". mert ők ilyenek. van egy olyan mondás, hogy:


,,Az eltört csészét nem lehet újjátenni"


ha nem értenéd, amilyen vagy, azon nem tudsz változtatni.

2013. jan. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
53%

Pszicholóus, persze...

Azért azt még hozzátenném, hogy egy nő nem attól lesz NŐ, hogy mindenét kiteszi... egy nő önmagát adja, megbecsüli az értékeit de ugyanakkor tudatában van annak is, hogy mi a gyengesége és a hibái. Egy 12 éves kislány, sőt még egy 17 éves kislány sem nő még. Alakul, de nem nő. Sok mindent meg kell érteni és át kell élni ahhoz az életben, hogy valaki kijelenthesse magáról azt, hogy NŐ.

2013. jan. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek, aki nem csak azért írt, hogy engem szidjon. :)
2013. jan. 5. 18:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!