Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Van még értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van még értelme próbálkoznom?

Figyelt kérdés
Új suli, új arcok. Tök jó minden. De van egy lány. Még az elején tisztázom én is lány vagyok. Szóval minden reggel egy buszon megyek vele és általában haza is. Nem ia lakik olyan messze. De nem beszéltünk egy ideig aztán vettem a bátorságot hogy barátkozzak vele. Minden nagyon jól ment nagyon rendes és okos lány. Aztán egyszer az egész fenekestől felfordult érezhetően távolsátartó lett. Szerettem volna beszélni hogy mi baja de nem akart. Aztán írtam neki üzit arra azt válaszolta hogy furcsa vagyok és nem akar velem ugy barátkozni. Aztán írtam a barátnőjének is és végül kiderült leszbinek gondoltak. Megmondtam nem vagyok az. De a lány még mindig nem hajlandó velem beszélni. Pedig ezt nagyon jó lenne vele tisztázni. Szerintetek próbálkozzak még? Vagy agyam fel? Reménytelen? Annyira jófej lány. Segítsetek. Előre is köszönöm.
2013. jan. 5. 23:26
 1/2 anonim válasza:
Mit csináltál amiért azt hitték, leszbi vagy? Puszizkodtál, rámásztál mindenkire?
2013. jan. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem dehogy. Alapból elég fius a kisugárzásom és velük nőttem fel tehát a viselkedésem is. És gondolom ez tünt fel nekik de közeledni egyáltalán nem közeledtem a pontos okát én se tudom.
2013. jan. 5. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!