Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Már 2 éve szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Már 2 éve szeretem, de ő már nem szeret viszont?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Ez egy nagyon hosszú történet,úgyhogy köszönöm annak aki elolvassa,és még válaszol is rá. :)

Most 9.es vagyok.Az egész 7.ben kezdődött.Szeptemberben ismerkedtünk meg,innentől voltunk osztálytársak. Nekem már októberben tetszett.De úgy voltam vele,hogy úgy se lenne esélyem,hagyom..majd elmúlik.

Aztán olyan április körül a barátnőmnek elkezdett tetszeni..közben nekem is tetszett,de nem szóltam a bnőmnek. A barátnőmön keresztül elkezdtük megismerni egymást,jóba lenni.(előtte alig beszélgettünk) A srác belém szeretett. A barátnőmet pedig elutasította,mert csak barátként szerette.Barátnőm meg persze mérges volt rám.

Ezek után a srác folyamatosan nyomult rám.Virágot adott,hívott sétálni,kajálni haverokkal.Rengeteget voltunk együtt,beszéltünk. Nagyon szerettem.Aztán nyáron kirakták az egyik barátnőmmel,hogy kapcsolatban vannak.Nagyon meglepődtem. De utána kb. 2 hétig voltak együtt.A srác utána nekem panaszkodott,meg elkezdett megint nyomulni.Persze ezek után nem tudtam maximálisan megbízni benne. De idővel újra kialakult.

Jött a szeptember,a 8.osztály..Megint arra a csajra nyomult,akivel összejött nyáron,de közbe engem is hódított. Nagyon féltékeny voltam. Azt hittem összejönnek,de nem jöttek.

Egyszer csak októberben egy buliban voltunk,kb. 6an voltunk. Ő már előtte 1 héttel mindennap azzal fűzött,hogy majd együtt alszunk,jaj de jó lesz..Együtt aludtunk..irtó jó volt..élveztük mindketten.De szex nem volt..nem is akartam volna,mások is voltak ott a szobában.

Aztán valami történt ezután 1 héttel. Nem írt rám,nem nyomult. Valami megszakadt.Nagyon furcsáltam. Kb. áprilisban beléptem a facebookjába,és elolvastam amiket írt rólam másoknak.Hát nagyot csalódtam benne..azóta is eszembe jut. Írta másoknak,hogy milyen csúnya vagyok,meg nem vagyok az esete.Meg a házibuliban csak én nyomultam rá,meg ő be volt rúgva.Akár még egy kutyával is aludt volna együtt.Ebből persze semmi nem igaz..Mindent ő erőltetett..

És akkor egészen 9. novemberééig nem beszéltünk.Kereken egy éven át.Egyszer csak elkezdtünk beszélgetni,és azóta rendszeressé vált. Mindennap beszélünk. Legjobb barátokká lettünk.Mindent elmondunk egymásnak. De érzem,hogy már nem szeret,és félek,hogy már nem is tudom vissza hódítani.De én már 2 éve oda vagyok érte. úgy vagyok,hogy ezt most már muszáj végig csinálnom,muszáj eljutnom a célig,ha ennyit szenvedtem miatta.

Régebben csak azért nem jöttem össze vele,mert nem akartam a barátnőmet elveszíteni,így is haragudott rám. Igaz,azt mondta már túl van rajta,talált mást,de én láttam rajta,hogy még szereti.Most már készen állok,hogy együtt legyünk.De tudom,hogy minimális már az esély.Mindig mondja,hogy ő mennyire szeretne barátnőt,de aki neki tetszik annak ő sosem jön be.(pedig irtó helyes srác)

Szerintetek mit tegyek?Hogy hódítsam vissza?Mit csináljak?Hogy viselkedjek vele?Úgy amikor belém szeretett?

SEGÍTSETEK!LÉGYSZI!

16/L


2013. jan. 6. 01:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy ilyen bunkót visszahódítani, aki így nyilatkozik rólad?

Lépj át rajta.

2013. jan. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aztán majd írja Facebookon a spanoknak, hogy csak azért jött össze veled, mert olyan kanos volt, hogy egy kutyát is megdugott volna. Ha ez kell, akkor hajrá!
2013. jan. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A legaljasabb dolog, ha együtt voltatok, majd fikázott téged, majd újra teper, meg legjobb barát. Ahamm. :-)))


Ha jót akarsz magadnak, felejtsd el ezt a fiút! A gyerekem lehetnél, megéltem egyet s mást, de egy biztos: ha valaki egy kicsit is fontos a számunkra, azt nem alázzuk meg mások előtt. Sem 16, sem 40, sem 90 évesen.

2013. jan. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba van egy mondás hogy nő és busz után nem futunk ez itt is igaz csak fiúval másfél évig kűzdöttem egy lányért közben fél budapest átment rajta sajnálom az elpocsékolt időt
2013. jan. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!