Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért próbálják elvenni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért próbálják elvenni az ember kedvét a szextől?

Figyelt kérdés

Olvasgattam különböző írásokat a szexről, és mindenhol, ahol a szüzességről volt szó, azt írták, hogy ne add be túl korán a derekad, várj vele, nemi betegségeket kaphatsz el akár anális szexszel is, terhes lehetsz stb.

Nos az én szerény véleményem az, hogy az első alkalomkor ugyanakkora a nem kívánt terhesség esélye, mint az 57. alkalomkor. Nemi beteg párt kifoghatsz elsőre, és századszorra is.

Akkor mégis mire várjon az ember? Oké, hogy egy 13 éves ne szexeljen, de 25 évesen sem leszel immúnis a betegségek ellen, és én még nem találkoztam olyan sík hülyével, aki elfelejtene védekezni. azt most hagyjuk hogy ha nem megfelelő emberrel szexelsz, vagy nem szereted eléggé, akkor komoly lelki károkat szenvedhetsz stb.

Magadra vess, ha lefekszel az első emberrel aki szembe jön az utcán. De akkor mégis miért riasztják el ilyen rémtörténetekkel a mai fiatalokat a szextől?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. jan. 6. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ezeket az elriasztásokat azok hangoztatják akiknek vagy nem volt még lehetősége szexelni vagy 25 éves fejjel még csak 1-2x és sajnálják a kimaradt időt-irigylik azoktól akik már 15 évesen dugnak fűvel-fával mert neki ez kimaradt a fiatalkorából!
2013. jan. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Nézd csak meg jobban az oldalt, minden nap van jó pár olyan kérdés, hogy fiatalkorú lányok kérdezgetik, hogy "Jajj, ugye nem lehetek terhes?". Inkább a felelőtlenség, tudatlanság miatt próbálják meg szerintem "elriasztani" a fiatalokat, mert néha olyan alapvető dolgokról tudnak akkora hülyeségeket kérdezni itt, hogy félelmetes.
2013. jan. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nos, én még nem találkoztam ilyes fajta elriasztásokkal. Általában a szülők mondanak pár elriasztó dolgot az aktusrol. De ezt csak a 12-14 éves korosztálynak akik még csak ismerkednek a dologgal. Ami pedig a médiában olvasható, látható azok csak az átlagos bemagyarázások amit már szinte kötelességének érez az állam. betegségek így úgy sz*rt sem érnek. (személyes vélemény) Ha van kedves csináld, és ne hagyd h bárki is elvegye a kedved!
2013. jan. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
milyen betegségek ellen nem lesz immunis? :D
2013. jan. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!