Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor mit akarhat tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, és azt hiszem, én totál belezúgtam... jól kijövünk, de azt hittem, hogy a külsőm miatt soha nem akarna összejönni velem (nem vagyok torzszülött, inkább átlag... :( ) Most viszont az az érdekes szituáció állt elő hogy fizikailag úgy érzem, hogy közeledik hozzám (és ezt már mások is észrevették, és szóvá is tették, szóval ez biztos, de még nem kapott le, vagy ilyesmi), de szóban még nem mondott semmit erről az egészről. Mit akarhat?


18/l


2012. dec. 9. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit akarhat! Hát már Te is tudod,Lekapni akar.
2012. dec. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát épp ez az, az, hogy azt írtam, hogy "még nem kapott le" nem egyenlő azzal, hogy le is akar. de amúgy rátapintottál a téma lényegére :D
2012. dec. 9. 17:41
 3/3 anonim ***** válasza:
lehet, ő is elkezdett vonzódni hozzád. a legjobb, amit tehetsz, hogy viszonzod a közeledését, mondjuk te is átöleled néha, vagy megérinted...ki tudja, még lehet, hogy össze is jöttök majd.:)
2012. dec. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!