Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az anyukák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az anyukák szerint jó parti lennék a lányuknak, de a lányoknak nem kellek?

Figyelt kérdés

Sok ismerős anyukától kaptam olyan elismerést, hogy jó parti lennék a lányának, meg olyan célozgatást, hogy a lánya éppen szingli (persze teljesen "véletlenül" említette ezt nekem), és azt érzem, hogy elfogadnának engem pl. vejüknek, kedvelnek, jófejnek és rendesnek tartanak. És én is jól kijövök velük, nem hinném, hogy rossz anyós lenne belőlük. Viszont többször is úgy jártam, hogy azt hittem, a lánynak is bejövök, mert az anyuka beszédéből úgy vettem ki, hogy nem vagyok közömbös a lánynak, aztán jött a nagy koppanás. Vagy egyszerűen levegőnek néztek, és szóba sem álltak velem, vagy rövid beszélgetés után lepattintottak. Mi lehet ennek az oka? Ti jártatok már így?

Előre is köszönöm a NORMÁLIS válaszokat. Olyanokat nem kérek, hogy "akkor próbálkozz az anyukáknál", az ilyenekre nem vagyok kíváncsi. Értelmes hozzászólásokat viszony szívesen fogadok.


28/F


2013. jan. 6. 20:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél már ennyire merev. Kaptál 10 normális választ, 1 valaki ír egy poénosat, erre "feljelented". Bazz.


Amugy meg minden ember szenvedni akar, megküzdeni a kapcsolatáért. A kis állóvíz, jófiúk/jókislányok senkinek nem kellenek.

2013. jan. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Mert nem nekik kell veled lenniük és mert nem akarnak megbántani.
2013. jan. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Nem vagyok merev, de külön kértem, hogy nem vagyok kíváncsi az ilyesmire, nem azért írtam ki a kérdést. Én is megtisztelek más kérdezőt azzal, hogy ha külön is hangsúlyozza, hogy normális válaszokat kér, akkor úgy reagálok. De ezen nem akarok többet rugózni, mert unalmas, és nem visz előrébb.


Ha küzdeni és szenvedni akarnak, ám legyen, az ő dolguk, aztán 30 fölött sokszor rájönnek, hogy talán nem is annyira elhanyagolandó egy "jófiú". Csak itt, ezen az oldalon hány olyan kérdést lehet olvasni, hogy kihasználtak, megcsaltak, megvertek, bunkón bántak velem stb., és ezt általában nem a "jófiúk" csinálták. Nyilván van kivétel, miért ne lenne, de aki pl. családot szeretne, az valószínűleg nem "rosszfiút" akar maga mellé, hanem olyat, akiben megbízhat, és aki a támasza lehet.

2013. jan. 6. 20:49
 14/21 anonim ***** válasza:
Balázsnak igaza van, hiába nem tetszik. Pont azért, mert jó fej és kedves vagy. Az anyukák ilyet szeretnének a lányuknak, a csajok viszont menekülnek az ilyen srácoktól. Ne kérdezd miért, de a bunkók kellenek nekik.
2013. jan. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Hát majd akkor megkapják a bunkókat, legalább élvezkedhetünk azon, amikor itt nyafognak, hogy mennyit szenvednek a bunkók miatt. Egyébként bárhogy is van, én nem tudok olyan lenni, nem is akarok.
2013. jan. 6. 21:03
 16/21 anonim ***** válasza:
azért, mert megbízható, rendes srácnak tartanak, és lehet, hogy túl merev vagy, és az ilyen férfiak bocsi, de unalmasak (ezt a moderátoros hozzászólásod miatt is mondom).
2013. jan. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nem is ismersz, de legyen neked karácsony. Egyébként lehet, hogy "merevség", de nem azért írtam ki a kérdést, hogy elhülyéskedjünk itt, és volt egy kifejezett kérésem, amit intelligens emberek tiszteletben szoktak tartani (azaz ha érdemben nem tudok hozzászólni valamihez, akkor hallgatok). Rendben van, unalmas vagyok, mégse én fogom felcsinálni és terhesen otthagyni a lányokat, nem én fogom orrba verni őket, nem tőlem fognak megalázást kapni. De akinek az kell, hogy ne számíthasson a pasijára, aki megcsalja, akiről azt se tudja, hogy éjszakáról éjszakára hol jár, az élje úgy az életét, ahogyan akarja, legalább nem az unalom fogja megölni. Lelke rajta.
2013. jan. 6. 21:19
 18/21 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen más az ízlésem, mint mondjuk anyának. Meg valahogy elvből sem tetszene az ötlet, hogy ő szervez be nekem valakit. Kissé mintha rám akarná kényszeríteni, de ez régebben volt szokás.

Mivel nem jellemezted magad, ezért nem tudhatjuk, hogy túl jófiú lennél, vagy mivel lehet a baj. Bár mindenkinek más jön be, szóval valószínű pont rossz embereknél próbálkoztál.

Engem az érdekelne, hogy hogyan jön létre olyan szituáció, hogy ilyen jól megismered az anyukákat, és nem a lányukkal ismerkedsz.

2013. jan. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Nem konkrétan arra gondoltam, hogy engem "beszervezzenek" egy családba, bár mondjuk az ellen nem lenne kifogásom, ha pl. elősegítenék a megismerkedésünket. Az anyukákkal való ismeretség előjöhet pl. onnan, hogy együtt dolgoztunk, vagy hogy ők is falubeli származásúak, és időnként összefutunk, beszélgetünk, vagy pl. a szüleim révén ismerem ezeket az anyukákat. A lányokat meg azért nem ismerem, mert ha mondjuk más helyen laknak, ráadásul esetleg pár évvel fiatalabbak is nálam, akkor lehet, hogy most végzik az egyetemet, és nem jönnek mindig haza, vagy egy ideig messze laktak pl. albérletben, de hazaköltöztek stb. Az mondjuk igaz, hogy a szülők és a gyerekek "ízlése" sokszor különbözik, de azt is figyelembe kell venni, hogy a szülők esetében már van a háttérben némi élettapasztalat (jól működő vagy esetlegesen elrontott párkapcsolatok, házasságok, a "rosszfiúk" miatt kapott lelki vagy testi sebek, egyedül felnevelt gyerekek, és még sorolhatnám).

De mondjuk akár az "unalmas" kategóriáját is meg kellene fogalmazni, hiszen lehet, hogy valakinek már az is unalmas, hogy nem mehet 2-3 naponta bulizni. Nem kétlem, hogy bizonyos szempontból "mozgalmasabb" az élet egy "rosszfiú" mellett, de ha mondjuk ez a "rosszfiú" csak úgy él magának a világban, nincsenek tervei a jövőre nézve, tele van káros szenvedélyekkel, felelőtlen, nem tud spórolni és a leendő családja anyagi biztonságát szavatolni stb., akkor ez mennyiben jelent többletet egy "jófiúhoz" képest? Mennyire lehet rá számítani? Vagy mondjuk hány "jófiú" fogja megalázni és kihasználni a lányt? Valamilyen szinten érthető az "izgalomra" vágyás, de az szerintem nem izgalom, ha valakit folyton megaláznak, bunkón viselkednek vele, kihasználják stb. Nyilván a "rosszfiúk" között is akad kivétel, de valószínűleg nem véletlen, hogy családalapításhoz a komolyabban gondolkodó nők nagyrészt az "unalmasabb" férfiakat választják, nem a nagyhangú, nagyképű emberkéket.

2013. jan. 7. 19:09
 20/21 anonim ***** válasza:
Valamiért úgy tűnik, hogy te olyan 22 év körüli barátnőt szeretnél. A lányok nagy része ilyenkor még az a bulizós fajta, ilyenkor éli ki magát. Ilyen neked sem kell, és nekik sem te vagy az álompasi. Viszont vannak olyanok is, akik bár élvezik az életet, ez nem abban merül ki, hogy buliznak, ott részegen kavarnak mindenkivel. Mivel ők kevesebben vannak, kevesebb az esélyed is, hogy megtalálod. De biztos meg fogod. Csak legyél türelmes. A korodhoz képest teljesen normális a viselkedésed, gondolkodásod. Esetleg próbálkozz a 25-26 körüli nőknél. Hamarabb leszel sikeres.
2013. jan. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!