Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges visszahozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges visszahozni a vágyat, a szexuális vonzódást?

Figyelt kérdés

Vagy ha ez egyszer elmúlik, kihűl a kapcsolat, akkor vége? Tudom, hogy tenni kell érte, hogy ne jusson idáig egy párkapcsolat, de mi van, ha mégis idejutott, van-e visszaút?

Azért kérdezem, mert egyszerűen már semmit sem érzek, amikor a férjemmel vagyok, nem izgat semennyire sem, szinte bármit csinál, hidegen hagy, holott eleinte imádtam vele együtt lenni akár napjában többször is. De neki (mint később kiderült) sokkal kevesebb volt az igénye, és szépen lassan le is redukálódott a dolog heti, majd havi egy alkalomra. Voltak gondok, és akkor még a havi egy alkalom sem volt meg, pedig én szerettem volna, de folyton csak a visszautasítást kaptam. Így feladtam, és úgy voltam vele, ha akar valamit hát kezdeményezzen, mert nekem elegem van a csalódásból. És most akar is, persze most sem túl sokszor (mondjuk kéthetente egyszer-kétszer), de én már ennyiszer sem akarom. Nem kívánom. Mit tegyek?


2013. jan. 7. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:
2013. jan. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ebből már nincs visszaút. Sajnálom.
2013. jan. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!