Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, járnátok zsidó fiúval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok zsidó fiúval?

Figyelt kérdés
2013. jan. 7. 18:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem a vallás a legfőbb célpont,amíg nem akarja a vallását rám erőltetni,addig nem lenne gond.
2013. jan. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Shalom!
2013. jan. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
nah, mindjart jonnek a jobbikosok... :p
2013. jan. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ne legyen kifli a virsli tetején?, soha!!!
2013. jan. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nem kössz!!!!!
2013. jan. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Miért nem?
2013. jan. 7. 19:02
 7/14 anonim ***** válasza:
Miért ne?Ha tetszik,okos értelmes, akkor kit érdekel a vallás és származás?
2013. jan. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Fannybaba8 válasza:
100%
Szerintem a vallás, a súly, a méret ilyesmik nem számítanak a szerelembe. A szerelem az a dolog amit nem lehet befolyásolni úgyhogy én igent mondanék! A sok rasszista magyar ember is csak ítélkezni tud mintha ők jobbak lennének. De ha nem tudnátok minden ember egy embertől származik így mindenkiben van zsidó, roma, spanyol stb..származás.
2013. jan. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
39%
Inkább legyen zsidó akiknek vág az eszük,mint egy primitív magyar.
2013. jan. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem járnék semmilyen olyan emberrel, aki gyakorolja a keresztény vallás bármely ágát, mert én magam teljes szinten ateista vagyok, és az aktívan keresztény emberekkel(köztük a zsidókkal is) mindig sikerül összevitatkoznom.

Ha csak származásra zsidó, az nem érdekel, jártam is már zsidó származású fiúval. 17l

2013. jan. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!