Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tulajdonképp mi az a szerelem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulajdonképp mi az a szerelem? Honnan tudom hogy szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Van olyan fiú aki szóba jöhet de nem vagyok biztos benne. (a lepkéktől és hasonlóktól kérlek kíméljetek, én is olvastam már 100 ilyen könyvet, igazi tapasztalatot osszatok meg ha lehet)

14/L



2013. jan. 7. 19:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Fhúúúúúú hát mindenkinél más de ami úgy gyakori jelzés az-az hogy keresed a társaságát jól érzed magad vele ha mondd valami szépet akkor jobban ver a szíved,sokszor gondolsz rá.Nekem lepke akkor volt a gyomromba amikor életemben először kaptam egy szájra puszit :) nekem az nagy dolog volt.De ezt érezni fogod.
2013. febr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Azok a bizonyos LEPKEK, amelyekrol annyit olvastal: a szexualis vagy fizikai manifesztacioja a noi testben a has tajekan, a meh es a vagina kornyeken. Ez nem mese habbal, a bizsergo erzes egy szep metaforaja a lepkek szarnycsapkodasa. Termeszetes, h fogalmad nincs arrol, h mi a szerelem, mert 14 vagy, a te korodban szerintem leginkabb belebolondulasrol lehet beszelni. A szerelem... No hat azt eszre fogod majd venni.
2014. szept. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!