Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik legjobb barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik legjobb barátom szerelmes belém mit tegyek?

Figyelt kérdés
Igazából amikor elmondta h szeret nagyon meglepődtem, de sajnos nem tudtam viszonozni az érzelmeit és elhidegültünk egymástól és nem találkoztunk...Egy idő után keresni kezdtük egymást találkozgattunk, és nekem akkor már volt barátom. Amikor legutóbb találkoztunk azt mondta h soha többé nem akar találkozni, mert tudja h soha nem lehetek vele, és ez neki így szenvedés. Én elhiszem és tudom hogy rossz neki, de komolyan minden kapcsolatot meg akar velem szakítani. Amit utoljára kért tőlem, azt se tehettem meg mivel barátom van, de nagyon bánom, hogy már nem lehetünk barátok. Mit tegyek hogy visszaszerezzem? Kérlek segítsetek!
2013. jan. 7. 23:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha ő nem akarja akkor nem tudsz tenni semmit:(
2013. jan. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Néha nem árt a dolgokat a másik szemszögéből nézni. Te ott vagy előtte, foglaltan, úgy, hogy nem viszonszod az érzéseit. Ő pedig szeret téged (legalábbis ezek alapján).
2013. jan. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

szakíts és gyere vele össze.

más módja nincs.

2013. jan. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Mókusgyilkos ***** válasza:

3.: és akkor milyen módon is lesznek BARÁTOK?!

ne beszélj baromságokat.


kérdező: őőőő v idővel hiányolni fog vagy ennek kapáltak.

2013. jan. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy? én pont így jártam, egy hete tiltottam le mindenhonnan a csajt, hívni sem tud, sehogy sem tud elérni. pedig szerette volna.
2013. jan. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Rohadtul önző dolog magad mellett tartani amikor kizárólag szenvedést okoznál szerencsétlennek. Halálos ellenségemnek se kívánnék ilyen barátot... Soha többé ne találkozz vele, ne keresd. Ennyire kell akkor meg legyél vele. Kegyetlenség ha nem tudja az ember, hogy reménykedjen vagy feladja. Csak úgy mondom, hogy kedvem lett volna meghalni egy ilyen "barát" miatt, mert azt hittem belém szerethet....


21/N

2013. jan. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%

PRóbáld összehozni egy ismerösöddel, hátha egymásba szeretnek, és akkor ujra össze tudsz vele barátkozni.

Vagy ha el tudnád képzelni párodként, akkor engedj neki.

2013. jan. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%
Majd érdekli más amikor szerelmes... Észkombájn. -.-
2013. jan. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

mókusgyilkos te beszélsz ostobaságot.

párkapcsolatban alapból barátok is a felek a mellet,hogy társak.

más módja meg nincs a férfi női barátságnak,max alsó tagozatban.

2013. jan. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti elég komplikált mivel én lány vagyok és ő is...nem vonzódom a saját nememhez pedig megpróbáltam 15 éves vagyok és ő is ugyanennyi....én nem akarok fájdalmat okozni de ha esetleg elfelejtene és beleszeretne másba. újra lehetnénk barátok? vagy ezt már nem lehet visszacsinálni? azt mondta én vagyok élete szerelme...nem hiszem hogy egy könnyen elfelejt mivel mikor azt mondja h már nem szeret utána elszólja magát és azt mondja h szeret....én már nem értek semmit...összejönni nem fogok vele mert nem vonzódom hozzá, de fontos nekem...
2013. jan. 8. 00:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!