Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy győzzem le a szégyenem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzzem le a szégyenem?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátom.Sokszor aludtam nála mert othon gondok voltak.Egy ilyen este mikor ott aludtam, én már 9 körül lefeküdtem, ő meg olyan 10 körül.Arra énis felébredtem mert 1 ágyban aludtunk ami ráadásul 1 személyes.Szóval felébredtem és éreztem a combom meg a puncim körül hogy olyan nedves vagyok.Meg éreztem hogy a bugyim is az.Jó meleg volt gondoltam jól leizzadtma.Hát ledobtam a bugyim, takató alatt úgysem lát meg, és aludtunk tovább.Hajnalban 4 kor megint felébredtem.És még jobban nedvesnek éreztem magam.Telefonnal bevilágítottam a takaró alá és hát majdnem elájultam.Megjött, pedig nemis számítottam rá.Már csupa vér volt minden gondolom már mikor lefeküdtem akkor jöhetett meg.Elfutottam volna dehát nem tehettem.Szóltam a barátomnak hogy mivan.Ő nem izgatta magát rajta, bedobált mindent a mosógépbe, nekem adott törölközőt hogy mosakodjak meg.Meg adott tiszta boxert míg hazamegyek.Azóta nem tudok vele beszélni.Nagyon szégyellem magam.Egy apró hülyeségen direkt összevesztem vele hogy ne kelljen vele találkoznom.De nagyon hiányzik.De nemtudom legyőzni a szégyenérzetem.Mit tehetnék ezellen?
2009. aug. 28. 09:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Segített!!!!Ő egy igaz barát.Értem,hogy szégyenled magad de ne legyél bolond.Keresd meg és őszintén mond el a problémád hisz hasonló helyzetben te is ezt várnád tőle.
2009. aug. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Mivel aztmondtad,hogy a barátod nem izgatta fel magát a dolgon,ez azt jelenti,hogy "magyarul" megértette,hogy ez természetes dolog,és emiatt nem kell szégyelned magad!!!

amiatt viszont szégyelld magad hogy direkt össze akartál vele veszni!! Gondold át...a menstruáció természetes dolog,és ezt a srác is tudja hogy bárkivel megesik az iesmi... Jobbulást és remélem nem szégyelled magad tovább:)

2009. aug. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy a fiúba?
2009. aug. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nos, viselkedj igazán nőiesen! Ez természetes, és bizonyára még a legnagyobb sztárokkal is előfordult, hogy nem várt alkalmakkor és helyzetekben jött meg. Legyél igazi nő, aki nem bukik ki egy kisebb problémán. Keresd meg a barátod, beszélgess vele, nem feltétlenül erről, de légy magabiztos. Ez a legfontosabb.
2009. aug. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi okod arra, hogy szégyeld magad. Ahogyan a többiek is írták már, a barátod megértette a dolgot. Ez azt jelenti, hogy nincs gáz
2009. aug. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez természetes dolog.Még mennyi ilyen kis"baleset" lesz az életedben...A fiú igazi férfiasan viselkedett..mivel az ilyen kis dedos idióták elkezdtek volna röhögni,aki még nem éri fel ésszel,hogy ez természetes.Nyugodj meg a barátod biztos,hogy megért,és nem tartja cikinek ,hogy ez tötrént!:)Békülj ki vele,én azt ajánlom:):):)
2009. aug. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmi okod a szégyenre.Teljesen normális,hogy egy nő menstruál,és időnként bajba kerül miatta.De ezt ma már minden fiú is tudja.Csinálj úgy,mintha nem történt volna semmi.Hisz nem is történt.
2009. aug. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

örülnöd kell annak, hogy ilyen baratod van aki felnöttkent es termeszetesen kezelte a helyzetet, megertem, hogy ez kinos neked de nincs okod szegyelned magad ez barkivel megtörtenhet.

En az ajanlom bekülj ki vele, mond el az igazi okat, hogy miert vesztel össze vele.

Fel a fejjel!

2009. aug. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát akkor elmegyek hozzá.Csak tényleg nagyon nehéz.Az eggyik kommentelőnek írom hogy nem vagyok belé szerelmes.És ősem belém.Tényleg elég szemét voltam hogy összeveszte bele.De akkor így tudtam kezelni.Majd bocsánatokt kérek tőle emiatt.
2009. aug. 28. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!