Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak a szüleimnek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a szüleimnek hogy elengedjenek?

Figyelt kérdés

sziasztok! Kb 3 hónappal ezelőtt volt egy srác akivel beszélgettem talizni hívott, neten beszélgettünk élőben nem találkoztunk, és elmondtam anyukámnak hogy egy fiú ismerősömmel találkozni fogok, látszott rata hogy örült, hogy húúúha és olyan kínos volt(-.-), és elmondta apámnak aki meg tiszta ideges lett akkor már anya is, elkezdtek velem orditozni, hogy mit képzelek magamról, krva lesz belőlem, elcsalnak helyekre( tudom mik a veszélyek, de forgalmas helyen találkoztam volna vele és nem vagyok ennyire naiv) sírásig folyt a dolog.. a szüleim azt hiszik h miattuk nem de kicsit összevesztem a sráccal vmi hülyeségen és most megint beszélünk és újra hívott és nagyon szeretnék elmenni, de most akkor hazudjak a szüleimnek? Nagyon kínos anyuval nem szoktam fiú témákról beszélgetni, nagyon gáznak érzem; nővérem volt mindig a pasizós, szabad akaratú és volt h emiatt rossz társaságba keveredett talán ezért is; én meg az az otthon ülős , bnőzős(barátom sem volt anya szerint ráér) és otthonfőzős, jó tanuló segítőkész..egyszer taliztam egy sráccal de egy bnőm ismerőse volt és így elengedtek.. félek hazudni mert neadjisten vmi baj lenne azt se tudnák hol keressenek, de nem akarom megmondani hogy randi féle, mit tegyek? :( tudom hogy a szüleim féltenek, de komolyan nekem ez boldogság lenne ha elmehetnék..

16L


2013. jan. 9. 22:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
nem akarok még1 balhét, így vmi hazugsággal kéne előrukkolnom..mondjam azt határozottan h nem randi baráti tali ? v mi?
2013. jan. 9. 22:47
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak az igazat. Ha nem igazat szólsz, azzal csak Te járhatsz rosszul. Ülj le szüleiddel, beszéld meg velük, hogy azért mégsem 12-13 éves vagy már. Ennyi idősen gondolom ők sem ültek otthon a könyveik fölé görnyedve :)
2013. jan. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Új cipőt vettél, anya? De tök jó. ... Találkoznék azzal a fiúval.

Ez tuti beválik.

2013. jan. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne kamuzz, mert nem biztos hogy jól sül el a dolog. Mond el csak anyukádnak és próbáld rávenni hogy ne mondja el apudnak az első alkalmat. Mond el hova mentek, mikorra érsz haza és ha betartod ezeket látják otthon hogy megbízható vagy, tesóddal ellentétbe. Mesélj a srácról sokat anyudnak ő biztos engedékenyebb. Sok sikert;)
2013. jan. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha a srác tényleg normális, akkor én egy kamu-t betolnék, ha a korodban lennék és nem farkam lenne, meg ha tényleg akarnék vele találkozni...lényegtelen. Kegyes hazugság. Ha másképp nem engednek.
2013. jan. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

Azt hiszem, én leszek a válladon ülő kisördög, kisangyalok úgyis vannak már bőven.


Ez tipikusan az az eset, amikor vagy hazudsz, vagy nem éled meg, amire vágysz (és amihez teljesen jogod lenne amúgy). Egy ilyen szülői hisztivel az esetek többségében nem lehet mit kezdeni, sem észérvekkel szembeszállni vele. Hazudni etikátlan, de amíg ők is etikátlanul, a hatalmukkal indokolatlanul visszaélve kezelnek, addig az egyetlen lehetőséged ez.


Pár éven belül valószínűleg abbahagyják ezt a balhét, és akkor te is újra őszinte lehetsz. Addig nem árt, ha megtanulsz ügyesen füllenteni, vagy furfangosan megfogalmazni az igazságot.

2013. jan. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
ne mondd meg kivel talizol. mondd azt hogy egy barátnöddel. Sajnos ezt ök kényszerítik ki. Nagyon nem normális volt a reakciója Apukádnak. Tipikus hiba amit egy szülő elkövethet. Épp igy történhet az meg hogy nem tudnak segíteni ha baj van. Én minden alkalommal el mondtam kivel hova megyek amikro netröl randiztam éppp azért hogy tudják hol vagyok és kivel ha bármi van. 16 éves vagy normális hogy jöna randis időszak. Ezt esetleg mondd el Anyudnak hátha belátja hogy ezzel csak azt érik el hogy nem elszel velük öszinte. Viszont arra figyelj hogy ha ismeretlennel talizol netről, akkor nyilvános helyen tegyed. pl bevásárlóközpont elött. ne ülj be autóba, ne menj a lakásra, csak üljetek be valami kávézóba ilyesmi. Legyen olyan barátnőd aki tudja hogy hol vagy és hogy randiztál.
2013. jan. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
,,Anya mentem b*szni piszzzz! ''
2013. jan. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A 7-es válasz gyakorlatilag tökéletes.
2013. jan. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
jajj srácok köszi mindenkinek! :) mentek a zöld kezek.. én mindig szeretek őszinte lenni, majd ha úgy alakul akkor annyit mondtok szerintem hogy fiúval de barátilag, mert jó haver v vmi.. am én nem akarok olyan sokáig lenni vele, nemtom tegyük fel 2kor talizunk, de nekem mondjuk fél 4 kor vissza kell indulnom olyan sokat nem akarok.. és akk mit mondjak hogy miért kell hazamennem?
2013. jan. 10. 06:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!