Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak a szüleimnek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a szüleimnek hogy elengedjenek?

Figyelt kérdés

sziasztok! Kb 3 hónappal ezelőtt volt egy srác akivel beszélgettem talizni hívott, neten beszélgettünk élőben nem találkoztunk, és elmondtam anyukámnak hogy egy fiú ismerősömmel találkozni fogok, látszott rata hogy örült, hogy húúúha és olyan kínos volt(-.-), és elmondta apámnak aki meg tiszta ideges lett akkor már anya is, elkezdtek velem orditozni, hogy mit képzelek magamról, krva lesz belőlem, elcsalnak helyekre( tudom mik a veszélyek, de forgalmas helyen találkoztam volna vele és nem vagyok ennyire naiv) sírásig folyt a dolog.. a szüleim azt hiszik h miattuk nem de kicsit összevesztem a sráccal vmi hülyeségen és most megint beszélünk és újra hívott és nagyon szeretnék elmenni, de most akkor hazudjak a szüleimnek? Nagyon kínos anyuval nem szoktam fiú témákról beszélgetni, nagyon gáznak érzem; nővérem volt mindig a pasizós, szabad akaratú és volt h emiatt rossz társaságba keveredett talán ezért is; én meg az az otthon ülős , bnőzős(barátom sem volt anya szerint ráér) és otthonfőzős, jó tanuló segítőkész..egyszer taliztam egy sráccal de egy bnőm ismerőse volt és így elengedtek.. félek hazudni mert neadjisten vmi baj lenne azt se tudnák hol keressenek, de nem akarom megmondani hogy randi féle, mit tegyek? :( tudom hogy a szüleim féltenek, de komolyan nekem ez boldogság lenne ha elmehetnék..

16L


2013. jan. 9. 22:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem kell megindokolnod, de ha szóba jön, akkor legalább azzal legyél őszinte, akivel lehet: vele. :)
2013. jan. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!