Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Új frizua, kondizás, új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új frizua, kondizás, új ruhák. Segítettek ezek valakinek sikert elérni a csajoknál?

Figyelt kérdés
Ismertek olyan fiatal srácot a környzetetekben akinek ennyire elég, hogy végre becsajozzon?
2013. jan. 10. 18:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Én már mindent megváltoztattam, ezerszer jobb, különb vagyok mint régen, el is ismertek, mégsincs senkim. A külsőségek jók, még nők is érdeklődnek, de ha szar vagy belül, ha sose tudtál nőkkel társalogni, stresszelsz a közegükben, leblokkolós vagy, beilleszkedési zavarokkal küszködsz, akkor továbbra sem lesz semmi komoly. Annyira jó,hogy a prostihoz ha elmész, akkor a pénzedért nem egy szájhúzós óra lesz nála, hanem nagyobb elánnal szopik majd. Személyiség, életkedv, határozottság nélkül normál nőnél szarra se mész, hiába minden tökéletes külsőség.

Attól hogy izmosabb lettem, meg 30 ezres farmerokban, menő cuccokban tolom, semmivel nem lettem nagyobb önbizalmú, csak sokkal elégedettebb vagyok, elismertek sokan meg elszálltam magamtól, de nőknél továbbra sem megy az ismerkedés. CSak azért írom, hogy ilyen is van.

Meg persze van másmilyen is. Jellemfüggő!

2013. jan. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Recept?

Hát engem egy haverom ismerősöm unszolt bele ebbe, ő ösztönzött és nem hagyott addig békén.

2013. jan. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

18.37-es!


A te sztoridat elég aggasztó elolvasni. :((

Pedig azt gondolná az ember, hogy aki tesz az ügy érdekében, annak sikerülnek a dolgok.

2013. jan. 10. 18:59
 14/21 anonim ***** válasza:

Nekem is lehetett volna hidd el, de jó személyiség nélkül akkor se fog menni. A külső szimpátiáig eljutsz, max leszólít a lány, volt már ilyen is egyszer, meg úgy mosolyogtak is ,kedvesek volak, de nem tudtam benne partner lenni, mert sose vagyok életvidám ,határozott szmélyiség, sose tudtam szóban úgy kommunikálni, mint írásban arc nélkül, mindig feszült és elég zárkózott vagyok. Attól hogy kívül totál más lettem,attól még lélekben ugyanaz a patkány vagyok. Lehet belül is változni, de sokkal de sokkal keményebb mint a külsőségekben, pedig hidd el, az is vért verejtékezős szotori, de szeretem, csak semmi sem jön könnyen,ami nagy eredmény érted. De ez egy párkapcsolathoz édeskevés be kell látni.

Ez csak akkor működik, ha te alapból nem vagy egy depresszív, antiszoc halkszavú egyén, hanem a társaság központja szoktál lenni, nagy dumás, határozott, de a külső ócskaságod, alulfejlettséged miatt le se szarnak mégis. Ekkor a jó, de az én esetemben amit fent említettem nem leszel a nőknél előrébb.

Igazából csak annyit értem el vele, hogy akik régen lenéztek, azok elismertek, meg úgy van egy tekintélyem az azonos nem beliek közt, de ennyi. Ez ennyire elég, meg mondom, prosti nem fog útálni amig ottvagy,hanem ellesz veled. Ennyi.

2013. jan. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Utolsó. Szegéény fiú biztos szomorú élete lehet neki.

Fizessük be egy k*rvához!

Összedobjuk neki a zsét?

2013. jan. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Hát mit nem mondjak sikerült demotíválnod most engem. :S

Leírtam h depis vagyok, és sosem voltam nagy dumás, társaság középpontja. Akkor ezek szerint nem is érdemes elkezdenem a fenti közül egyet sem? :(

2013. jan. 10. 19:23
 17/21 anonim ***** válasza:

Nem ezt írtam. CSak azt írtam, hogy attól hogy változol külsőségekben, meg khurvára menő cuccokban tolod, még nem garancia hogy automatice lesz nőd.

Akármi lehet. Csak leírtam,hogy velem hogy van.

De inkább tegyél a jóért, mert lehet hogy kivirulsz lélekben. Ennyiről van szó.

De aki egy zárkózott, antiszociális szar, mint én, az fejre is állhat,akkor sem lesz több önbizalma, több életkedve. AZ évek során a jellemembe égett ez a depresszív, sosem mosolyog, sosem vidám jellem, totál leszoktam a közösségi életről lélekben pont annyira épültem lefele, mint külsőségekben felele!

Igazából pont azt értem el, hogy elszálltam magamtól, most én nézem le a többieket, és igazából csak azt várom el,hogy a külsőm miatt imádjanak, az érzelmek lószart se jelenetek már számomra régóta. Tehát a változás azt eredményezte,hogy a külsőségek embere lettem.

De valószínüleg a hozzám hasonló többi jól fejlett, régóta testeddzéssel, egészséges életmóddal, és plázázással foglalkozó fickó is akikre a nők csak azt mondják felszínes, ilyen háttérsztorival rendelkezik.

Igazából leszarom. Elégedett vagyok, boldog sose leszek.

Neked is azt ajánlom, a mostani pöcegödrödből műveld ki magad külsőségekben, aztán hajts fel pár pont olyan nőt mint amilyenné válsz, akik jól néznek ki, és csak a testi élvezetekre hajtanak! Vagy fizesd be magad. A többit meg szard le.

A szerelmi ügyek, a párkapcsolat, az nem a zárkózott, lelki nyomorékoknak lett kitalálva. Olyan körökben ez kiközösített, elítélet, lenézett és nem kívánatos!! jellem. Ezt jól jegyezd meg!

2013. jan. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Ha zárkózott, nőkkel társalogni határozottan magabiztosan megnyerően NEM TUDO! egyén vagy, akkor nem elég. Én TAPASZTALATBÓL! tudom. Külső vonzódás ,figyelemfelkeltősédig eljutás oké, de onnat nincs tovább, mindig el van cseszve a fentebb említett okból.

Nem mindenki lesz önbizalombomba mint pl én, harmincezres farmerokban tolom ,meg hosszú évek óta eddzem magam, ezerszer ápoltabb ,igényesebb vagyok, el is simertek, mégis nulla az önbizalmam. Jah, a faszlegenda sem játszik, 17 centis fäszommal elég jól vagyok. ATtól hogy külsőségekben menő vagy, az még nem jelenti azt,hogy tudsz nőzni, értessz a mikéntjéhez, és képes vagy szimpátiát kelteni benne. Sajnos sok nőnek a belső szimpátia alapkövetelmény, nem elég nekik a jó külső. Én is ezért van,hogy pinát csak képen láttam még.

2013. jan. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ha ezeket a csajoknak fizeted akkor bejön!:)
2013. aug. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Persze, de csak ha jó az új frizura, a ruhák, és a test, és ez neked is önbizalmat ad. Ha emellett ugyan úgy nyápickodsz, rinyálsz a csajnak az önbizalomhiányodról, akkor nem sokat ér.

Látom régi a kérdés. Mi történt azóta?

2013. okt. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!