Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz ha 14 vok és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha 14 vok és még nem volt pasim?

Figyelt kérdés
2013. jan. 11. 12:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem. Ráérsz még, előtted az egész élet a pasizáshoz.
2013. jan. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Igen, ásd el magad az első fa tövébe mert ez olyan szégyen.... Uhh


De énnél már csak az a szomorúbb h meg is kérdezed.

2013. jan. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
14 évesen az lenne a gáz, ha már lett volna!
2013. jan. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ráérsz még a pasizással, ilyen korban a tanulás a legfontosabb, most alapozod meg a jövődet!
2013. jan. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%

Kezdek kétségbeesni, hogy hová fajul a világ. Nem vagyok egy vénember, a magam 29 évével, de "az én időmben", amikor tizenéves voltam, az volt a ritka, ha valakinek 14-15 éves korában volt pasija/csaja. (Jó, most az alsós "szerelmeket", ami kimerült a szünetben együtt fogócskázásban, azt nem számítom).

Most komolyan, hová sietsz? Miért lenne gáz?

2013. jan. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha ennyire a sürgős kiégned akkor gáz.


Ha a szép harmonikus, teljes élet a célod, akkor meg meg sem kérdeznéd.

2013. jan. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Dehogy gáz, sőt! Ez az a kor, amikor utoljára álmodozhatsz a jóképű énekesekről és filmsztárokról, amikor elképzelheted, milyen lenne valamelyik szomszéd fiúhoz bújni, hiszen érzelmileg most alakulsz át, ráadásul piszok sok szabadidőd van ilyesmikre. :)


Pasizni bőven-bőven ráérsz még, én kétszer annyi idős vagyok, mint Te, férjhez is mentem már, de még mindig ugyanúgy lennének "jelentkezők" rám, mint kamaszkoromban. Az első "pasim" közel 16 évesen volt, és visszagondolva nagyon gyerekeszem volt még akkor az egészhez, így nem gondolom, hogy le lennél maradva bármivel is. :)

2013. jan. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 QueenRavenna ***** válasza:
88%
Tudod mi a különbség a vok és a vagyok között? Az "agy"!
2013. jan. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Étrisyon, nekem is ez jutott eszembe, amikor felsősök voltunk, akkor annyiban merült ki, ha valakinek volt valakije, hogy együtt jártak haza kézen fogva és puszival köszöntek egymásnak. :D De valahogy az volt akkor a jó, annyira gyerek még olyankor az ember lelkileg, hogy ez is teljesen betöltötte akkor minden gondolatunkat, nem is jutott eszünkbe ennél több. :) Persze volt akkor is 1-2 lány, akik már smárolós tapizós kapcsolatban voltak, de velük - így visszagondolva már látom -, mind volt valami "gond": épp válófélben voltak a szülők, vagy ilyesmik, biztosan valami szeretethiány hajtotta őket. :(
2013. jan. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ha férfi vagy,csak akkor gáz
2013. jan. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!