Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 25 év körüli nők! Ti összejönn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év körüli nők! Ti összejönnétek egy tőletek 5 évvel fiatalbb férfival? Vagy hány évvel lehetne fiatalabb főletek a férfi?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 1. 15:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Semmiképpen. Max. 1 évvel fiatalabbal.
2012. ápr. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem egyénfüggő..lehet szexbe még bennevan. Én 18 évesen egy 32 éves nővel voltam.
2012. ápr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Elég soknak tűnik az öt év, de nekem volt már 3 évvel fiatalabb páron, szóval ki tudja... (:


23L

2012. ápr. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem rég volt 3évvel fiatalabb fiúval dolgom és kizárt,hogy újra belemennék,ilyenbe..csak is idősebbel kezdek már..tanulságos volt...24N
2012. ápr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát néha a korombeli srácok is olyan gyerekesek tudnak lenni, de nem lenne kizáró tényező az 5 év különbség. Ha elég éretten gondolkodik, nem gyerekes, akkor simán benne lennék. Fontosabb a srác személyisége, mint a kora. 20 évesen is lehet valaki felnőtt gondolkodású, míg más meg 30 évesen is olyan, mint egy gyerek.
2012. ápr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem, egyáltalán nem jönnék össze fiatalabbal.
2012. ápr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%

Nem jönnék össze fiatalabbal. Amikor én 25 voltam, a srác 19, nagyon szerelmes volt, de nekem a korkülönbség miatt nem ment volna. Komoly kapcsolatot akar már ennyi idősen egy lány,esetleg családot akar, így a fiatalabbak kilőve.

De ha 30-40 leszek, jöhet egy 27-30 éves pasi, mivel utálom az öreg pasikat :D Persze nem szexre, örökre:)

2012. ápr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem 6 évvel fiatalabb. Semmi gond ezzel. De tényleg. Bár tényleg számít hogy lélekben mennyi vagy, és lélekben egyidősek vagyunk :). Van egy barátnőm neki 12 évvel fiatalabb a pasija, igaz ők még csak 2 éve vannak együtt. Viszont az ex-pasim nagyapja és nagymamája között 15 év különbség volt és együtt öregedtek meg. Szóval általánosságban biztos nem a válasz, de vagyunk néhányán kivételek :).
2012. ápr. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én elég gyerekes vagyok a koromhoz képest úgyhogy nekem nem lenne gond. Anyukám is 7 évvel idősebb apumnál =D
2012. ápr. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Tisztelet a kivételnek de a csajok ebben nagyon buták!

Kevés éri fel ésszel hogy nem a kor számít.


Persze minnél nagyobb az eltérés annál nagyobb a kapcsolat bukásának esélye.(más érdeklődés, gyerek, család beszól, fiatalabb csábító stb.)


Okos nő tud kezelni egy ilyen kapcsolatot, és értékelni is.

Egy fiatal pasi tud szerelmes és hálás lenni egy rendes (nem egy fél város macája)hűséges, értelmes nőnek.

Sok pasi nehezen viseli a butácska, makacs, vihogós, okostojás lányokat.


Köztünk 4 év van és már több mint 20éve tart.

1-et értésben. (persze viták vannak de ha van szeretet és összhang nem a kor az elsődleges és lényeges)

2012. ápr. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!