Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék jó barátja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék jó barátja lenni, anélkül, hogy azt gondolná, nyomulok rá?

Figyelt kérdés
Egy fiú osztálytársam (17), akivel barátkoztam, megtudta, hogy tetszik nekem (nem tőlem) ezért négyszemközt megmondta, hogy hagyjam békén. Én akkor szégyenemben sírva fakadtam, és egy évig kerültem. Most karácsonykor kibékültem, azóta minden a régi, barátkozunk, azóta nagyon kedves és figyelmes velem.
2013. jan. 14. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogyha azért került téged, mert tetszik(tetszett) neked, akkor nem is érdemelte meg, hogy a barátja legyél. Talán azóta átgondolta a dolgokat. Mindenesetre a legjobb megoldás, ha megbeszélitek a dolgokat és így el lehet kerülni a félre értéseket. Ha valóban tetszik és többet akarsz azt is merd felvállalni, mert ha ezek után megint nem tart igényt a barátságotokra, akkor majd lesz más aki fog rá és aki megbecsül. Azokkal érdemes törődni.
2013. jan. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Valaszolok ***** válasza:
Ha azt kérte hogy hagyd békén,akkor nem hiszem hogy jó ötlet a barátkozás.Tudom..kibékültetek.De ezek tudatában is azt mondom felejtős a dolog.Haverkodjatok,de barátként semmiképp ne kezeld.
2013. jan. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólóknak. Sztem nagyon megalázó lehet, ha egy fiú kioktat, hogy hagyd békén. Én a helyedben szóba se állnék vele többet, max tényleg csak haveri szinten. De a barátságommal nem tisztelném meg többet, az biztos. Hol van a női önérzeted? Sztem be barátkozz vele.
2013. jan. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
* ne
2013. jan. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szerintem csak egyfajta önérzet van. és ha megbocsátok valakinek, akkor az nem féli-meddig, hanem teljesen. de köszönöm az eddigi válaszokat
2013. jan. 14. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!