Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Titeket ez zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Titeket ez zavarna egy pasiban?

Figyelt kérdés
Ami a szívemen az a számon. Mindig kimutatom az érzéseim, akár szóban, tettekben, de leginkább a szexben. Viszont van egy hátránya, hogy képes vagyok XY film után pityeregni. Volt egy barátnőm, akivel pont egy ilyen filmet néztünk és hát igen, kicsit elkeseredtem, mert kiváltott belőlem érzelmeket. Másnap a barátnőétől hallottam vissza. Persze szakítás lett a vége. Nem vagyok nyálhuszár, aki a naplementéhez ódát ír, de nem vagyok robot. Valamiért szégyellem ezt a tulajdonságom.

2013. jan. 14. 14:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én vagyok az egyetlen, akinek úgy jött le a kérdéses szövegrész, hogy a srác dobta a barátnőjét a lepcses szája és rosszindulata miatt?

Egészséges szinten egyébként nem zavarna, talán még díjaznám is, hogy kompenzálod az állandó közönyömet (szerintem ha csoda folytán kapcsolatot kezdeményeznél egy hozzám hasonlóval, te előbb sokallnál be, mint ő).

2013. jan. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

te vagy az aranyközépút !!

minden normális csaj ilyen pasit keres :)

arra az egyre figyelj oda, hogy mondjuk ez havonta 2x nagyon is belefér, de ne vidd túlzásba mert az zavaró ! :)

21/L

2013. máj. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Hát hölgyeim, itt vagyok, nincs barátnőm.:)


Ez nagyon, de nagyon ritkán szokott megesni velem, szóval havi 2 az már túl sok.

2013. máj. 20. 14:22
 14/15 anonim ***** válasza:
óó hát akkor meg nincs semmi amiért szégyenkezned kéne.. ez teljesen normális, faterom is sír a forrest gump-on, pedig egy 120 kilós ember és nem egy tutyimutyi természetű.. :D
2013. máj. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
A végén, amikor a kisfiát felteszi az iskolabuszra? Az egy érzékenyen érintő rész.:D
2013. máj. 21. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!