Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mitől lesz számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mitől lesz számotokra lúzer egy pasi? (külső, viselkedés)

Figyelt kérdés

Csak lányok válaszát várom!

Esetleg van ilyen srácról egy kis történeted is? Meséld el! :)


2013. jan. 15. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:

ha szimplán hülye...

pl az ilyenek : akik még a saját nevüket sem tudják és ilyen rajherceg ,meg zsivány meg ilyeneket írnak ki facebúkra.. na azok az igazi lúzerek.

2013. jan. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%

pl az egyik osztálytársam igazi lúzer

ő egy igazi stréber, aki benyal a tanároknak

az ilyeneket nagyon nem bírom

emellett semmi egyénisége sincs és úgy öltözik mint egy 10 éves, egyáltalán nem ad magára

16/l

2013. jan. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az 1. választ kiegészíteném szerintem még a kockulás is sok(k).
2013. jan. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az ilyen hülye "raj" páváktól undorodom....

Inkább legyen kicsit különlegesebb az arca, nem szeretem a kirakati babákat. Na meg helyesen írni egyik se tud.

Legyen humora. És észre vettem magamon, ha megtetszik egy fiú, akkor mindig kiderül, hogy hasonlít apukámra.

A kockákkal nincsen bajom. Persze ne üljön egész nap a gép előtt.

14/L

2013. jan. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem sincs bajom azzal aki kocka :D

én is szeretek gépezni :D

2013. jan. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Találtam egy cikket a témában!

[link]


Vélemény?

2013. jan. 15. 15:58
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A cikk összeszedetlen, általánosító.


A lúzer pasi legfontosabb jellemzője szerintem az, ha megalázkodik. Volt ilyen udvarlóm, rémes volt. Verseket írt, ajándékokat adott, nagyon romantikus lett volna, ha nem megy át minden beszélgetésünk panaszkodásba, hogy miért nem kell ő nekem, miért nem kell ő senkinek. Nyilván eleinte próbáltam vigasztalni, de arra nem volt vevő, változtatni nem akart, csak nyafogott és panaszkodott. Lúzer :)

2013. jan. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rosszak vagytok lányok.Bocs hogy ide pofátlankodtam a tiltás elenére:)
2013. jan. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!